Opielacz ręczny, dobry sklep ?

Opielacz ręczny, dobry sklep ?

Przydałoby mi się zrobić zakupy konkretnie do prac w ogrodzie, rękawice ochronne itp. asortyment. Może znacie jakiś internetowy sklep?

mniszek

Posty: 6

 
Taki grill ogrodowy z kominkiem sama mam. Świetna sprawa. W sezonie nie wyobrażam sobie, żeby nie grillować. Już nie mogę doczekać się pierwszego rodzinnego posiedzenia. Też tu zajrzałam, ceny naprawdę ok.

alliknet5

Posty: 6

 
Jak potrzebujesz siewnika ręcznego to może tutaj http://domogrod24.com/pl/c/Siewniki-i-opielacze/263. Kilka razy u nich się zaopatrywałem, więc wiem, że to dobra oferta.

Klakier

Posty: 7

 
Popieram, że agrowłóknina czarna do ściółkowania to najlepszy pomysł pod słońcem, zresztą nie jest to drogi produkt. U mnie zdaje egzamin :) Mam ją w ogrodzie i na działce też, to trwały wyrób.

pantin

Posty: 19

 
Ciekawa propozycja :) Mnie zawsze podoba się w internetowych sklepach niska cena :) Tutaj można korzystać do woli, to hurtownia ogrodnicza z konkurencyjnym cennikiem za faktycznie niesłychanie dobrej jakości produkty. Spora ilość rzeczy, jakie przydają się w ogrodzie czy na działce podczas pracy.

bodeksus

Posty: 14

 
Mają plandeki w przeróżnych rodzajach ze wzmocnieniami, niesłychanie ok szeroka propozycja. Genialnie zaopatrzona hurtownia. Mam nadzieję, iż zanim zdecyduję się na zakupy, ceny nie wzrosną :)

Annna1

Posty: 19