siatki na ptaki, u kogo ?

siatki na ptaki, u kogo ?

Witam serdecznie. Jestem tutaj z pytaniem o siatki hodowlane. Gdzie robiliście zakup, ponieważ zależy mi na razie na jakimś niedrogim rozwiązaniem na początek.

francuzz

Posty: 2

 
Polecam te siatki ochronne dla rolnictwa https://bagan.pl/siatkiochronne-dla-rolnictwa. To doświadczony producent, który ma mega sprawdzony asortyment. Polecam, ponieważ sam korzystam z jego oferty.

mniszko

Posty: 4

 
Ten rodzaj siatek wykorzystujemy jako siatki leśne. Jeśli pytacie o jakość i skuteczność, to jest rewelacyjna. Bez dwóch zdań kupować :) Polecam, bowiem to siatki z dobrego tworzywa, jaki jest polipropylen. Nie odkształcają się pomimo deszczów i skrajnych temperatur. Stosownie można powiedzieć, iż są nie do zdarcia :)

Yuri20

Posty: 13

 
Nie zapomnij dobrać odpowiednich parametrów. Siatki dla kotów są gdyż inne. Zwróć wyjątkową uwagę na wielkość oczek, niemniej jednak też na grubość sznurka. Możesz rzeczywiście dokładnie podpytać w sklepie, albowiem przedstawisz własne oczekiwania. Pozdrawiam serdecznie.

akukukuku

Posty: 22

 
Mnie zależałoby na siatkach na woliery. Widzę, że tu raczej hodowcy są zgodni co do tego, że zarówno polietylen, jak i polipropylen są odpornymi i wytrzymałymi tworzywami. Muszę wszystko wymienić od nowa, więc chcę mieć pewność, że decyduję się na profesjonalne rozwiązanie :)

Dresik

Posty: 6

 
Mamy takie siatki rybackie i użytkuje się je wspaniale. Można powiedzieć, że nic złego się z nimi nie dzieje pomimo wpływu wody. Jesteśmy zadowoleni, bo w końcu mamy na stanie coś fachowego. Polecamy wszystkim, a jak wiadomo te siatki mają dużo zastosowań.

rumunekt

Posty: 14

 
Też będę musiała się w końcu zdecydować na takie siatki dla kotów, albowiem mam obawy co do bezpieczeństwa mojego maluszka. Na razie nie jest za bardzo kumaty, więc siedzi cicho, lecz zapewne już niedługo będzie skakał po oknach itp. A takie siatki łatwo jest zamontować samemu? Pytam, bowiem będę chyba zmuszona działać sama :)

zachy

Posty: 23

 
Jeżeli tylko planujecie wykonać profesjonalne zabezpieczenie, to polecam polietylenowe albo polipropylenowe siatki na woliery. W tym wypadku można mieć 100% pewności, że przetrwa naprawdę wiele lat i nic złego się z nią nie stanie.

alibaba

Posty: 6

 
Właśnie szukam tego typu siatek hodowlanych. Mam nadzieję, że polecicie jakiegoś dobrego producenta. Wiem, że PP jest sprawdzonym materiałem, ale też chyba jakość zależy od wykonania?

Laleczka

Posty: 11

 
Jeśli tylko planujecie zrobić doświadczone zabezpieczenie, to polecam polietylenowe albo polipropylenowe siatki na woliery. W tym przypadku można mieć 100% pewności, iż przetrwa naprawdę dużo lat i nic złego się z nią nie stanie.

doprzodu67

Posty: 10