siatki ochronne na ogród, dobra firma ?

siatki ochronne na ogród, dobra firma ?

Witam. Mam pytanko o siatki na oczka wodne. Chciałabym coś takiego zamontować, żeby było bezpiecznie dla dzieci. Znacie jakiś sklep?

BMGMIREK

Posty: 4

 
Bałam się, że może ten polipropylen nie będzie dobry, jeśli chodzi o dzieci, że to trujące czy coś. Sprzedawca mnie uspokoił, ale też doczytałam wiele ważnych rzeczy. Mogę teraz z czystym sercem polecić tym, którzy szukają siatek do trampolin dla swoich maluszków :)

Dziadek

Posty: 6

 
Takie siatki na basen to konieczność. Dopóki nie mieliśmy dzieci, można było sobie tę kwestię darować, ale teraz nie wyobrażam sobie życia bez tego zabezpieczenia. Mąż nabył poprzez internet, bo było taniej. Należałoby pamiętać jednak, żeby była to siatka z polipropylenu, bowiem ten jest bardzo odporny na wpływ warunków pogodowych i uszkodzenia.

Skorpion561

Posty: 13

 
Dokładnie, ja z takich siatek na basen korzystam i jestem zadowolony. Nie niszczą się od wody, w sumie to chyba niezniszczalny produkt :) Teraz mam w planach wykonanie kilka przegrodzeń w ogrodzie i chyba też zdecyduję się właśnie na ten rodzaj polipropylenowych siatek.

grzes3345

Posty: 10

 
Jak dodatkowo sam wykonasz ogrodzenie to bankowo zaoszczędzisz. Dwa lata temu na działce robiłem takie ogrodzenie z siatek na ogród i wyszło super. Do tej pory z siatką nic złego się nie dzieje.

Marioleczka

Posty: 3

 
Tutaj mają wiele siatek na ogród https://bagan.pl/siatkiochronne-naogrod. Kupiłem u nich w tamtym roku siatkę do wykonania ogrodzenia na działce i takich tam zabezpieczeń. Jest okej, gdyż to dobrej klasy siatki. Polecam.

Marko

Posty: 3

 
Mogę wypowiedzieć się jako kobieta :) Sama jestem pod wrażeniem, jak prezentują się siatki na ogród. W sumie też myślałam, iż to niezbyt jakościowy materiał, lecz się myliłam. Jest odporny na warunki pogodowe, lecz jeżeli chodzi o wygląd całości, to polecam. Efekt można powiedzieć, iż wow.

Yuri20

Posty: 6

 
A jeśli chodzi o siatki na hamaki, to co konkretnie polecacie? Mam dylemat pod kątem wielkości oczek, lecz o grubości też napiszcie, jak sami robiliście hamak. Muszę chociaż orientacyjnie wiedzieć co i jak :) Z góry dzięki za zainteresowanie tematem.

Pelo_er

Posty: 15

 
Dużo jest sklepów z siatkami na hamaki. Na pewno opłaci się kupić w którymś z renomowanych, bo wówczas masz pewność co do jakości. Na takiej siatce to bym jednak nie oszczędzał, bo przecież musi być bezpiecznie :) Natomiast ogólnie fajna sprawa, podobno niezwykle wygodne.

matek562

Posty: 9

 
Jeśli chodzi o siatki na ogród, to najlepiej nabyć w jakimś sprawdzonym sklepie u producenta, albowiem w marketowej jakości nie polecam :( Sam się nabrałem i muszę wymienić ogrodzenie na nieszczęście.

bartek33

Posty: 12