Kredyt dla firm na start, gdzie ??

Kredyt dla firm na start, gdzie ??

Dzień dobry. Czy ktoś jest w stanie przedstawić sprawdzone namiary na instytucję, która pomoże mi uzyskać kredyt dla firm bez bik? Póki co przejrzałam wiele ofert, ale żadna z nich nie wydawała mi się konkurencyjna.

kondziu

Posty: 6

 
Doszedłem do wniosku, że moja firma stoi w miejscu i może pomóc jej co najwyżej kredyt inwestycyjny. Jego zaciągnięcie oceniam jako wielką odpowiedzialność i właśnie z tego względu poważnie się waham. Czytając Wasze wypowiedzi tylko utwierdzam się w przekonaniu, że warto to bardzo dokładnie przemyśleć.

Nowa

Posty: 18

 
Mam świadomość, że niczym przyjemnym nie jest kredyt na firme. Na ogół wiąże się on z utratą płynności finansowej lub koniecznością zaciągnięcia kredytu w celu dalszych inwestycji ukierunkowanych na rozwój firmy. Sam musiałem taki zaciągnąć, ale wszystko dobrze się skończyło.

Cloperflake

Posty: 15

 
Niezwykle sporo czytałem na temat tego, w jaki sposób przedsiębiorcy mogą otrzymać dofinansowanie dla firm. To bardziej skomplikowane niż pierwotnie sobie wyobrażałem.

bogowie4

Posty: 10

 
Niekiedy marzenia o rozpoczęciu prowadzenia własnej firmy trzeba odłożyć pomiędzy bajki z uwagi na brak środków. Jednakże inni podejmują ryzykowną decyzję, iż zaciągną kredyt na rozpoczęcie działalności. Sam jestem w tym gronie, bowiem zaciągnąłem taki kredyt – opłaciło mi się, bowiem moja firma teraz ładnie funkcjonuje :)

rulsellarly

Posty: 13

 
Kredyt na rozpoczęcie działalności na bardzo dobrych warunkach wypracowałem sobie dzięki ogromnej mocy, której udzieliła mi firma https://www.profiter.pl. Mogę polecić ją absolutnie wszystkim, bowiem współpraca układała nam się wzorowo i ponownie wybrałbym tą firmę do tego celu.

Acclaim

Posty: 5

 
Kilka tygodni temu myślałem o tym, aby wziąć kredyt na rozpoczęcie działalności. Później znajomy uświadomił mnie, że zacząć prowadzenie przedsiębiorstwa od razu z kredytem na karku może być bardzo stresujące. Z tego względu wycofałem się z tego pomysłu i zacznę od nieco mniejszego biznesu, ale pewniejszego :)

Himu87

Posty: 13

 
Nie dziwi mnie, że dotacje na założenie firmy są tak znane. W szczególności, jeżeli są bardzo dostępne, a warunki do spełnienia nie są przesadnie wygórowane. To jednak rzadkość, ponieważ z reguły trzeba się bardzo nagimnastykować, aby zdobyć sporą dotację dla firmy.

iwanme

Posty: 12