Montaż klimatyzacji śląsk, jaka firma ?

Montaż klimatyzacji śląsk, jaka firma ?

Muszę znaleźć jakąś dobrą cenowo ofertę firmy z klimatyzacją na śląsku, chodzi mi o domową instalację. Czekam na wasze podpowiedzi :)

mikuś89

Posty: 6

 
To porządna firma, jeśli chodzi o klimatyzację na śląsku https://ronter.pl. U mnie montowali, więc mogę ręczyć. Jeżeli chodzi o serwis to niezwykle dobrzy specjaliści, porządna firma.

TomekK

Posty: 7

 
No właśnie, bo ja też szukałam jakiegoś dobrego serwisu od klimatyzacji na śląsku i po kilku telefonach do różnych firm zwątpiłam. Dobrze, że w końcu znalazłam gościa, który naprawdę znał się instalacji i pomógł. U mnie była wina wadliwego montażu, więc na tę kwestie też należałoby zwracać uwagę.

Hello98

Posty: 7

 
Dzięki za pomoc, fajnie bowiem udzielili mi już poprzez telefon informacji, która mnie uspokoiła. Jestem umówiony na serwis klimatyzacji, zobaczymy co z tego wyjdzie. Jeżeli chodzi o śląsk to faktycznie jest jakaś posucha w fachowcach od tych spraw. Albo ja nie trafiłem wcześniej na nikogo konkretnego.

Aniusiaaa1

Posty: 14

 
Ja mam swój zaufany serwis klimatyzacji na śląsku. Zawsze przyjadą i nie ma problemu z oczyszczaniem, odgrzybianiem itd. W domu nie można pozwolić sobie na korzystanie z nieczyszczonej instalacji klimatyzacyjnej, bo można wyrządzić sobie poważne szkody na zdrowiu. Zwłaszcza jak są alergicy w domu.

rz3zn!k

Posty: 16

 
Dla mnie najważniejsze jest to, by taki serwis klimatyzacji ze śląska był uczciwą firmą. Wiadomo, że ikt nie chce po kilka razy zamawiać do d... fachowców i jeszcze im płacić za nasłuchiwanie. W tej branży to najlepiej szukać kompleksowych usługodawców, bo tacy może choć trochę znają się klimatyzatorach bo nimi handlują.

pawel253

Posty: 8

 
U mnie poszło bardzo szybko i akurat z usługi montażu klimatyzacji jestem zadowolony. W tym roku pewnie trzeba będzie zerknąć przed sezonem do klimy. Jak ci ze śląska są ok, to też może skorzystam, lepiej serwis zrobić wcześniej, żeby nie było niespodzianek.

ombre070

Posty: 6

 
Miałem okazję właśnie skorzystać, albowiem mieli promocję na montaż klimatyzacji, to jakiś serwis ze śląska. Natomiast nie zdecydowałem się, żałuję, albowiem jednakże taka klima w domu to komfortowe rozwiązanie. Mamy taki układ mieszkania, iż podczas upałów latem po prostu się gotujemy. Myślałem o takim przenośnym klimatyzatorze, niemniej jednak tu również zdania są podzielone.

matek562

Posty: 10

 
To bardzo dobra firma, też mogę ją polecić. To serwis klimatyzacji ze śląska, który od lat zajmuje się działalnością w tej branży, poza tym też sprzedażą bardzo jakościowych urządzeń, polecam.

Alexxxi

Posty: 16

 
Osobiście korzystałem z ich usług, dokładnie montażu klimatyzacji na śląsku. Bardzo rzetelny usługodawca. W moim wypadku był to bardziej profesjonalny projekt do biura, do sporej ilości pomieszczeń. Mogę polecić, bo sprzęt działa u nas niezawodnie i wcale nie kosztuje nas to dużo. Ważne żeby właśnie dostosować instalację do konkretnych potrzeb.

mariuseus

Posty: 14