Utrzymanie ekrekcji

Utrzymanie ekrekcji

Potrzebowałbym trochę podrasować swoje męskie sprawy...chodzi mi o wydłużenie stosunku, chciałbym dłużej wytrzymywać przed orgazmem. Jakieś sposoby? Coś polecacie? Tylko please nie piszcie mi o alko, bo to nie jest jak na mój gust ani skuteczne ani wygodne.

Yuri20

Posty: 1

 
Tak się zastanawiam jak sobie kiedyś mężczyźni radzili z różnymi dolegliwościami, czy może kiedyś problemy z potencją nie były tak popularne jak dzisiaj? Może tak być, chociaż kiedyś przecież czasy też bywały stresujące.

gruszk34

Posty: 3

 
Też szukam czegoś co by mi poprawiło trochę to i owo. Jakiś tam seks z żoną mamy ale to już nie jest to co kiedyś i na pewno trochę w tym mojej winy. Nie mam siły, nie mam zapału do tego, praca mnie totalnie wykańcza.

Anno Domini

Posty: 4

 
Mam coś takiego jak żel dr Penigreat, i mi pomaga. Jest lepiej, jest dłużej i to naprawdę dla kobiety ma znaczenie. Ja dopiero dokąd stosuję ten preparat to wiem na czym polega kobiecy orgazm. Jeśli do tej pory wasze kobiety jeszcze nie krzyczały i nie biły was pięściami to znaczy, że nie miały prawdziwego orgazmu a tylko udawały :P

pawel253

Posty: 5

 
To jest ciekawe czy jacyś moi znajomy używają suplementów na lepszą erekcję. O tym się raczej przy piwie nie rozmawia...no chyba, że przy dużej ilości piwa mogłoby się komuś wymsknąć, ale nic takiego jak na razie się nie zdarzyło.

dyduch34

Posty: 4

 
Każdy przypadek jest indywidualny jednak, różne podłoże mają problemy z seksem. Czasami przyczyna jest czysto fizyczna a czasami jednak dużą blokadą jest głowa – fizycznie jest wszystko okej, ale głowa hamuje.

namedal6

Posty: 17