Utrzymanie ekrekcji

Utrzymanie ekrekcji

Potrzebowałbym trochę podrasować swoje męskie sprawy...chodzi mi o wydłużenie stosunku, chciałbym dłużej wytrzymywać przed orgazmem. Jakieś sposoby? Coś polecacie? Tylko please nie piszcie mi o alko, bo to nie jest jak na mój gust ani skuteczne ani wygodne.

Yuri20

Posty: 1

 
Tak się zastanawiam jak sobie kiedyś mężczyźni radzili z różnymi dolegliwościami, czy może kiedyś problemy z potencją nie były tak popularne jak dzisiaj? Może tak być, chociaż kiedyś przecież czasy też bywały stresujące.

gruszk34

Posty: 4

 
Też szukam czegoś co by mi poprawiło trochę to i owo. Jakiś tam seks z żoną mamy ale to już nie jest to co kiedyś i na pewno trochę w tym mojej winy. Nie mam siły, nie mam zapału do tego, praca mnie totalnie wykańcza.

Anno Domini

Posty: 4

 
Mam coś takiego jak żel dr Penigreat, i mi pomaga. Jest lepiej, jest dłużej i to naprawdę dla kobiety ma znaczenie. Ja dopiero dokąd stosuję ten preparat to wiem na czym polega kobiecy orgazm. Jeśli do tej pory wasze kobiety jeszcze nie krzyczały i nie biły was pięściami to znaczy, że nie miały prawdziwego orgazmu a tylko udawały :P

pawel253

Posty: 6

 
To jest ciekawe czy jacyś moi znajomy używają suplementów na lepszą erekcję. O tym się raczej przy piwie nie rozmawia...no chyba, że przy dużej ilości piwa mogłoby się komuś wymsknąć, ale nic takiego jak na razie się nie zdarzyło.

dyduch34

Posty: 7

 
Każdy przypadek jest indywidualny jednak, różne podłoże mają problemy z seksem. Czasami przyczyna jest czysto fizyczna a czasami jednak dużą blokadą jest głowa – fizycznie jest wszystko okej, ale głowa hamuje.

namedal6

Posty: 19

 
Faktycznie ten seks jeśli chodzi o mnie i moją partnerkę to mógłby trwac momentami trochę dłużej. Dużo zależy od dnia, są takie dni że mam moc i mogę faktycznie długo, ale są takie że wystarczy 5 minut i jest po zabawie.

Alim45

Posty: 12

 
Też nie ma co się na siłę do seksu zmuszać, jeśli konkretnego dnia nie mam ochoty to po prostu o tym swojej żonie mówię. I tak samo w drugą stronę. Nic na siłę, bo z tego nic dobrego nigdy nie wychodzi.

mnichuś34

Posty: 2

 
Lekko nie ma jednak żyjemy w czasach w których się pędzi, jedzie na kawie i papierosach, to skąd potem ma być w łóżku energia i synergia dwóch ciał? Ciężko to wszystko jakoś dograć w seksie, jeśli normalne życie jest w kiepskiej jakości.

Jasio

Posty: 10

 
Mam na oku jeden preparat który ma niby poprawić rozmiar i sam jestem ciekaw co z tego wyjdzie. To znalazłem przez internet akurat, więc wiadomo, że trzeba jednak trochę zachować ostrożność co do opinii ludzi ale jednak wszystko wygląda dość wiarygodnie i skład jest naturalny, nie budzi moich podejrzeń.

Wielki Duch

Posty: 17