programowanie dla dzieci Rzeszów, poszukuję!

programowanie dla dzieci Rzeszów, poszukuję!

Z góry dziękuję za pomoc w odszukaniu porządnej szkoły kodowania dla najmłodszych. Chodzi o naukę programowania dla dzieci w Kielcach.

Hymnny4

Posty: 1

 
Tez uważam, iż nie ma to jak własne doświadczenie. Nie będzie go interesowało, to zrezygnujesz. U mnie jest tak, iż Kamil od razu poczuł klimat. Zachwycił się programowaniem dla dzieci i ma już na swoim koncie pierwszą własną grę.

CHatka-eKo

Posty: 5

 
Kursy programowania dla dzieci to kapitalna sprawa. Nie wiem, czy dałbym się skłonić na zmianę :) Syn dzielnie się uczy i widać znakomite postępy. W Rzeszowie mamy do czynienia z kilkoma dobrymi kursami.

kllarka

Posty: 4

 
Jak szukacie dobrych kursów programowania dla dzieci w Lublinie, to polecam tę placówkę https://www.giganciprogramowania.edu.pl. Mam nadzieję, że skorzystacie. Szkoda przegapić najlepszych lat dzieci i takich super wykładowców.

Illilakip

Posty: 11

 
U nas w Kielcach też jest. Osobiście jestem zadowolona, że córka podjęła naukę programowania dla dzieci. Widzę, że to świetna zabawa, której trudno odmówić maluchowi. Poza tym widzę też efekty jej pracy. Jestem dumna z gry komputerowej, którą stworzyła.

merylos

Posty: 4

 
Przeglądam oferty z Torunia i też widzę, iż jest kilka interesujących placówek. Oferują naukę programowania dla dzieci w kilku grupach wiekowych, nawet dla tych najmłodszych. Ciekawa jestem, czy to nie za wcześnie. Może się mylę. Jak coś, to piszcie, polecajcie i opiniujcie :)

Michaś

Posty: 2

 
To ja też czekam. Z tego, co się dowiedziałam kodowanie dla najmłodszych jest wyjątkową zabawą. A jak wiadomo, dzięki zabawie dzieciaki uczą się najszybciej. Mogę śmiało powiedzieć, że ja też jestem mega zainteresowana znalezieniem dobrych lekcji programowania dla dzieci w Kielcach. Z góry dziękuję za polecenia.

duduś33

Posty: 4

 
Ale kursy programowania dla dzieci to coś więcej niż te całe umiejętności. Powiem szczerze, że nie wiązałam wielkich nadziei z kursem w Białymstoku. Okazało się, że młody stał się pilniejszym uczniem i rzeczywiście zaczyna kumać przedmioty ścisłe lepiej niż dotychczas. Nic dodać, nic ująć. Jestem zadowolona, dlatego polecam

doprzodu67

Posty: 9

 
Dobre kursy programowania dla dzieci to w szczególności znacząca kwestia. Jak macie w planach znaleźć coś ciekawego w Bydgoszczy, to koniecznie czytajcie opinie na temat kursów. Bez żartów nie każda szkoła jest spoko ;)

Darjusa

Posty: 12