przedszkole miasteczko wilanów, które ?

przedszkole miasteczko wilanów, które ?

Jakieś prywatne przedszkole w Wilanowie? Jak macie swojego maluszka w porządnej placówce, to napiszcie, co i jak :)

BBGGRR2

Posty: 1

 
Zajęcia sportowe dla najmłodszych to znakomita rzecz. W takim przedszkolu w Wilanowie mój synek miałby po prostu raj. Czekam na przeprowadzkę i na pewno się zdecyduję, albowiem zależy mi na tym, żeby nie chodził do „przechowalni”. Teraz jak tylko ludzi stać na prywatne przedszkola, wybierają tę możliwość. W takich jest lepsza opieka.

Bunys

Posty: 13

 
Nie pomogę w znalezieniu placówki przedszkolnej, bo sama szukam przedszkola w miasteczku Wilanów na przyszły rok. Wiem jednak, że akurat w tej kwestii warto kierować się opiniami. Nie ma to jak coś z polecenia. Też liczę na waszą pomoc :)

Black_Riot

Posty: 7

 
Sportowe prywatne przedszkole w Wilanowie nie jest złym pomysłem. Mój Jasiek uwielbia aktywność ruchową, więc zapewne takie zajęcia by mu się spodobały. Ciekawa jestem tylko, czy będzie mnie stać na taki wypas. Wiem, że przedszkola prywatne nie należą do tanich. Myślałam jeszcze nad profilem językowym.

Anno Domini

Posty: 8

 
No właśnie to duży plus te małe grupy. Bez różnicy na profil niepublicznego przedszkola w Wilanowie uważam, że nie ma to jak prywatna placówka. Tu dzieci mają zdecydowanie lepsze warunki.

WF2015

Posty: 3

 
Nie mówię, że złe, ale różne rzeczy się na ten temat słyszy, że dzieciom skraca się dzieciństwo przedszkolem, a tu jeszcze w dodatku takie profilowane. Chętnie poznam opinie na temat sportowego niepublicznego przedszkola w Wilanowie.

Marys56

Posty: 5

 
Polecam to przedszkole w Wilanowie http://www.karate-kids.pl. Mój synek chodzi tu już drugi rok i jesteśmy niezmiernie zadowoleni. Polecam z uwagi na profesjonalną kadrę i domową atmosferę.

Laleczka4

Posty: 21

 
Przemyśl dobrze decyzję. Sportowe przedszkole w Wilanowie jest super ze względu na to, iż dzieci nie mają tu prawa się nudzić. Poza tym sport to zdrowie i maluchy od najmłodszych lat powinny wiedzieć, iż gimnastyka i zajęcia sportowe to niesłychanie znacząca część naszego życia. Prowadzam do takiego Zosię i jestem jak najniezwyklej za.

KKkurol

Posty: 11

 
Mam do was pytanie, czy duże są różnice w cenach w takich przedszkolach prywatnych. Szukam czegoś naprawdę wyjątkowego dla mojej córci :) Na pewno musi to być przedszkole w miasteczku Wilanów, bo tu miałybyśmy wszystko po drodze szkołę starszego syna, pracę i właśnie przedszkole. Jak coś, dajcie znać. Dziękuję.

RuFiK

Posty: 6

 
Sportowe prywatne przedszkole w Wilanowie nie jest złym pomysłem. Mój Jasiek uwielbia aktywność ruchową, więc zapewne takie zajęcia by mu się spodobały. Ciekawa jestem tylko, czy będzie mnie stać na taki wypas. Wiem, iż przedszkola prywatne nie należą do tanich. Myślałam jeszcze nad profilem językowym.

Tomcio

Posty: 13