Znacie przedszkole warszawa wilanów

Znacie przedszkole warszawa wilanów

Pilnie muszę zmienić przedszkole. Jeśli znacie i polecacie jakieś prywatne przedszkole w Wilanowie, dajcie znać. Bardzo dziękuję.

Olipet56

Posty: 3

 
Na szybko zapiszesz dziecko jedynie do prywatnego przedszkola na Wilanowie. W państwowych placówkach obowiązują terminy. Poza nimi nie masz żadnych szans.

Emilios45

Posty: 8

 
Możesz zdecydować się na przedszkole w Warszawie na Wilanowie, do którego chodzi moja córka. To przedszkole, w którym dzieci mają mnóstwo ciekawych zajęć sportowych, język angielski i plastykę. Szczególne miejsce godne polecenia.

RafBe

Posty: 17

 
Też bym chciała odszukać jakieś sprawdzone prywatne przedszkole w Miasteczku Wilanów. W Warszawie mieszkam od niedawna i nie mam tu żadnego rozeznania w tych sprawach.

ivonzjeee

Posty: 15

 
Polecam to przedszkole w Wilanowie https://karatekids.eu. Jestem zachwycona zajęciami, kadrą nauczycielską i pysznym zdrowym menu. Już drugi rok za nami :) Naprawdę godna placówka.

WacDEC

Posty: 23

 
Sprawdź sobie oferty państwowych i prywatnych przedszkoli. Może jeszcze uda ci się gdzieś znaleźć miejsce. Jeśli chodzi o niepubliczne przedszkole w Wilanowie, to rzeczywiście jest mniej problemów z zapisami. Masz tu wybór pomiędzy profilowanymi placówkami na przykład przedszkolem sportowym.

Specjalista

Posty: 12

 
Również jestem za sportowym profilem. Dzieci w takim prywatnym przedszkolu w Wilanowie nie mają czasu na nudę. Zajęcia sportowe i to takie naprawdę z prawdziwego zdarzenia niosą ze sobą wiele korzyści. Myślę, że podejmuję rozsądną decyzję. Może urośnie mi sportowiec :D

Modniś

Posty: 13

 
Też bym chciała znaleźć jakieś sprawdzone prywatne przedszkole w Miasteczku Wilanów. W Warszawie mieszkam od niedawna i nie mam tu żadnego rozeznania w tych sprawach.

Lalka

Posty: 7

 
Sprawdź sobie oferty państwowych i prywatnych przedszkoli. Może jeszcze uda ci się gdzieś znaleźć miejsce. Jeśli chodzi o niepubliczne przedszkole w Wilanowie, to rzeczywiście jest mniej kłopotów z zapisami. Masz tu wybór między profilowanymi placówkami na przykład przedszkolem sportowym.

Wariat

Posty: 4