Tajemniczy ogród, online ??

Tajemniczy ogród, online ??

Czeka mnie w przyszłym tygodniu wypasiona praca klasowa z Jądra ciemności. Podsuniecie jakieś streszczenie? Z góry wielkie dzięki.

Dziadek

Posty: 2

 
Może niezupełnie, że nie czytam :D Ale recenzje książek są naprawdę przydatne i nie wątpię w to, że wszyscy korzystamy, nawet Ci najlepsi potrzebują posiłkowania się czymś takim. Tyle, że ja akurat nie znalazła jeszcze coś, co by mnie zaskoczyło i było stałym serwisem.

PabloSSS

Posty: 11

 
To korzystaj z czegoś profesjonalnego. Ja nie mam takich problemów, jak ty. Odnajduję się dobrze w streszczeniach lektur. Właściwie korzystam z nich wyłącznie w ramach powtórzeń, a nie jako alternatywa czytania obowiązkowych pozycji. A poza tym to uważam, że dla osób, którym zależy wyłącznie na zaliczeniu i takie wystarczą.

Kizakkk

Posty: 2

 
W zasadzie zawsze czytam lektury, ale niekiedy nie udaje się z braku czasu i nie da się skończyć :) Tak właśnie było z Tajemniczym Ogrodem, dlatego musiałem odszukać jakieś streszczenie w internecie. Natknąłem się na tę stronkę http://lektury.e-blogowac.pl i jestem zachwycony, albowiem widzę tu sporo pozycji, z jakich w przyszłym roku będę mógł skorzystać.

lukashb

Posty: 19

 
Jakieś opinie dotyczące serwisów ze streszczeniami lektur? Piszcie kochani, bowiem czasu braknie na powtórzenie wszystkich lektur :) U nas nie ma przelewek, lektury są najistotniejsze. Nie jestem zadowolona z wyboru liceum, a już na pewno nie z nauczyciela języka polskiego.

jeremii6

Posty: 10

 
Dokładnie. Wobec tego też korzystam tylko z tych sprawdzonych serwisów tematycznych. Odszukałam na jakiejś stronce omówienie lektury Bracia lwie serce, streszczenie kompletnie mijające się z prawdą. Odtąd mam swoje zaufane strony :)

mobista

Posty: 11

 
Recenzje książek trudne sprawy :D Też korzystam choć lektury czytam, bo inaczej u nas się nie da. Nauczyciele dobrze wiedzą, jak zaczniesz na chama wypisywać, coś z netu, ale żeby to była taka pomoc, to oczywiście jak najbardziej. Gdzieś nawet spotkałam się z płatnym serwisem, ale w taki nie wchodzę :)

Fotnik2

Posty: 5

 
To dobrze wiedzieć, że ogarniacie takie serwisy, bo ja jestem z tych, co nie potrafią nic dobrego znaleźć :) Miałem ostatnio poważny kłopot z Jądrem ciemności, nigdzie żadnego szczegółowego streszczenia.

Złoty

Posty: 9