siatki sznurkowe na hale sportowe, poleci ktoś ?

siatki sznurkowe na hale sportowe, poleci ktoś ?

Witam. Jeśli orientujecie się, gdzie kupić dobrej jakości piłkochwyty, dajcie znać. Chodzi nam o profesjonalną sprawdzoną ofertę.

Mr Frog

Posty: 6

 
Gdyby tak dyrekcja naszej szkoły pomyślała w końcu o zabezpieczeniu maluchów na boisku. Z tego co się orientowałem, to piłkochwyty do piłki nożnej nie są drogim rozwiązaniem.

Zeetttt2

Posty: 21

 
W wielu sklepach z ofertą siatek na piłkochwyty zamówisz montaż. Warto porównać jednak cennik, bo można w ten sposób zaoszczędzić trochę grosza. Myślę, że najlepiej będzie zajrzeć na kilka tu polecanych stron.

TomekK

Posty: 8

 
Nas też czeka inwestycja w siatki na piłkochwyty i zdecydowanie stawiamy na polipropylen. Już dowiadywaliśmy się od sprzedawcy co i jak. Pytanie mamy o montaż, bo akurat ten sprzedawca nie oferuje tego typu usług. Znacie kogoś, kto zajmuje się takimi usługami? Zależałoby nam na korzystnym cenniku. W sumie są aż dwa boiska do ogarnięcia.

Alimer56

Posty: 15

 
A sami montowaliście ogrodzenie? Podobno piłkochwyty nie są skomplikowane w montażu, niemniej jednak może jeżeli chodzi o bezpieczeństwo, lepiej skorzystać z usługi? Mam dylemat, bowiem w sumie zależy nam też na szybkim montażu. Na własną rękę bez doświadczenia raczej będzie ciężko, a chodzi o profesjonalny montaż :)

derums3

Posty: 7

 
Świetna jakość to mało powiedziane. Siatki na sale gimnastyczne w końcu umożliwiły właściwy poziom bezpieczeństwa naszym dzieciakom i trzeba przyznać, że super się prezentują.

Dzidzia

Posty: 4

 
W końcu wiem co wybrać :) Dzięki za pomoc. Pewnie i tak będę musiał skorzystać z usług jakiejś ekipy, która zamontuje piłkochwyty na boisko szkolne, ale wiem, że muszę kupić z siatki polipropylenowej. Nie mam sprzętu, więc samodzielny montaż nie będzie wchodził w grę.

Penio

Posty: 4

 
Profesjonalne piłkochwyty na pole golfowe można zakupić tutaj https://fulo.pl/84-pilkochwyty-pole-golfowe. Mają duży wybór, kompleksowa propozycja również znana cenowo. Sami długo szukaliśmy, zatem mamy porównanie.

Czarek

Posty: 6

 
No właśnie, bo nikt tu nie poleci ogrodzeń kortów tenisowych z uwagi na ich design, a robią wrażenie :) Poza tym, że siatki PP są naprawdę godne uwagi z powodu swojej odporności na uszkodzenia i warunki atmosferyczne, wyglądają bardzo w porządku. Można powiedzieć, że podnoszą walory estetyczne obiektów sportowych.

Black_Riot

Posty: 4

 
Polipropylen jest niezawodny, bo przede wszystkim ma świetne właściwości. Nie chłonie wody, wilgoci. Jest odporny na działanie promieniowania uv. U nas sprawdza się od lat. Zdecydowaliśmy się właśnie na takie ogrodzenie, a dokładnie piłkochwyty na pole golfowe, bo jest optymalnie trwałe.

Batiatus

Posty: 8