nauka programowania - Katowice ??

nauka programowania - Katowice ??

Mam pytanie o kursy programowania. Jeżeli korzystacie z jakichś godnych polecenia, to czekam :) bardzo dziękuję za pomoc.

Marys56

Posty: 4

 
Ja też wysłałam córkę na kursy programowania. Najpierw to była wyłącznie impreza. Jestem jednak teraz bardzo zadowolona, bowiem te kursy mają wyborny wpływ na naukę z innych przedmiotów w szkole. Rzeczywiście wspierają logiczne myślenie. Jest lepiej z matematyką, jaka do tej pory była piętą achillesową córki.

pawel253

Posty: 6

 
Jak nie spróbujecie, to nie będziecie wiedzieli :) U mnie szkoła programowania synom niezmiernie się spodobała, a teraz najmłodsza córka prosi, żeby ją zapisać. Wszystko zależy też od konkretnych kursów, jak są prowadzone, która jest kadra. Ale na pewno warto spróbować.

Ananasek4

Posty: 3

 
Nauka programowania to świetne zajęcia dodatkowe dla chłopców, jak i dziewczynek. My korzystamy z tej oferty https://www.giganciprogramowania.edu.pl. Jesteśmy zadowoleni, bo wiele można się tutaj nauczyć.

labuh

Posty: 5

 
Mamy podobny dylemat co do zajęć pozalekcyjnych. Chciałabym zapisać dwoje dzieci na jeden kurs. Jak myślicie, czy takie programowanie będzie w stanie zainteresować dziewczynkę w wieku 8 lat?

Jasio

Posty: 18

 
A ile lat ma syn? Mój ma 7 i jest zachwycony. Bardzo dużo wynosi z takich zajęć pozalekcyjnych. Programowanie jak widać, jest jego konikiem :D Martwię się jednak, że to znowu zajęcia nie ze sportu :(

shymzzz

Posty: 13

 
Jak nie spróbujecie, to nie będziecie wiedzieli :) U mnie szkoła programowania synom bardzo się spodobała, a teraz najmłodsza córka prosi, żeby ją zapisać. Wszystko zależy też od konkretnych kursów, jak są prowadzone, jaka jest kadra. Ale na pewno warto spróbować.

labuh

Posty: 7

 
Jeśli chodzi o naukę programowania, to na rynku jest bardzo dużo ofert. Na pewno znajdziesz coś w dobrej cenie. Tego rodzaju kursy mają fajną cenę w okresie wakacyjnym, ale w czasie roku szkolnego też na bank znajdziesz coś ok.

Gruszek2

Posty: 4

 
A takie małe dzieci jak 7 latki? Skorzystają coś z takich warsztatów z programowania? Może to po prostu strata czasu i pieniędzy? Chciałbym wiedzieć, bowiem szukam jakichś zajęć dla swoich synów.

Specjalista

Posty: 12

 
Koniecznie zapisz ją do jakiejś szkoły programowania. Nie marnuj szans na przyszłość. Jak widzisz, że się czymś interesuje, to wspieraj. Zawsze możesz zrezygnować, gdy coś będzie nie tak. Jeśli nie spróbujecie, nie będziecie wiedzieli, czy to właśnie to ;)

Julian

Posty: 3