Sprzaęt sportowy - sklep online

Sprzaęt sportowy - sklep online

Gdzie kupię w dobrej cenie worek Bushido? Zależałoby mi żeby można było taki worek dociążyć do 50 kg nawet. Ktoś, coś? Zamawiał ktoś może ostatnio coś takiego online? Ile daliście?

zenek744

Posty: 1

 
No hejo ;) Zawsze lepiej się jakkolwiek ruszać niż nic nie trenować. Ja jestem za każdą formą aktywności, niech to będą nawet zwykłe kije do nordic walingu i spacery po pół godziny dziennie – i tak człowiek będzie zdrowszy niż osoba która nie rusza się wcale tylko siedzi wieczorami przed tv.

Hostelos3

Posty: 14

 
Jest dobry sklep na k-sport.com.pl. Mają porządne przyrządy w różnym wydaniu, od wyciagów i ławeczek na sztangach i drążkach kończąc. Ja ostatnio zainwestowałem w specjalną kamizelkę z dodatkowym obciążeniem i fajnie się sprawdza. Dobrze zrobiona dopasowana wygodna nic mnie nie uwiera ani nie obciera podczas ćwiczeń.

Krzysztard

Posty: 17

 
Wiadomo że dużo zależy od tego jak będzie się używało konkretnych ławeczek i drążków. Jak ktoś waży 70-80 kg a jak ktoś ma 120-140 kg wagi to jednak będzie miało wpływ na trwałość sprzętu...

madDog

Posty: 12

 
Witam. U mnie w siłowni w piwnicy tego sprzętu jest dużo, uzbierało się przez ostatnie 5 lat, ale prawda jest taka że głównie korzystam z ławeczki do brzuszków i tyle.

Marko

Posty: 4

 
Nigdy nie jest za późno żeby zacząć trenować chociaż wiadomo że im człowiek starszy tym ryzyko kontuzji rośnie i tym dłuzej człowiek się regeneruje. Trzeba po prostu zwracać na siebie większa uwagę.

nauczka5

Posty: 3

 
Teraz to szukam do siebie do siłowni w piwnicy jakiś twardszych materaców czy innych dobrze amortyzujących rzeczy. Z czego korzytacie żeby zrzucić sztangę z obciążęniem na ziemię? Macie jakieś fajne patenty żeby niczego nie uszkodzić?

quwejt

Posty: 11

 
Ja to nigdy nie miałem problemu z nadwagą, mogłem jeść do woli i nie tyłem. Ale ma to też drugą stronę medalu – mega trudno mi zawsze było zrobić masę i jakoś wyglądać, siłowo nigdy nie byłem i chyba nie będę mocarzem....

wisła1905

Posty: 4