Makijaż permanentny w Katowicach

Makijaż permanentny w Katowicach

Szukam dobrej kosmetyczki w Katowicach. Takiej z prawdziwego zdarzenia. Raczej już jestem zdecydowana na laserową depilację, ale potrzebuję konsultacji.

Worms

Posty: 2

 
Miałam problem ze zmianami naczyniowymi. I tylko dobra kosmetyczka w Katowicach uratowała mnie od tej szpetności. Ale to prawda, że trzeba trafić na dobry salon, który posiada odpowiedni sprzęt. Doświadczenie też ma znaczenie.

Laleczka

Posty: 8

 
Zawsze pytam i sprawdzam usługodawców. Jestem wówczas pewna, iż dobrze trafiłam. Miałam ostatnio podobny dylemat w wyśmienitym fryzjerem w Katowicach. W końcu udało mi się znaleźć wyborny salon i to nawet blisko osiedlowy, o którym nie wiedziałam, iż ma aż takie powodzenie.

Yuri20

Posty: 6

 
http://www.stepienkosmetyka.pl tu uczęszczam regularnie :) To dobry fryzjer w Cieszynie, który potrafi zrozumieć swoich klientów. Od zawsze na rynku, jak pamiętam :) Mają ogromne doświadczenie.

Alfonsik5

Posty: 5

 
Polecajcie :) Oj widzę, że nie tylko ja poszukuję salonu fryzjerskiego w Cieszynie :D Czyżby jakaś zmowa? Poważnie potrzebuję zmienić barwa włosów i zależy mi na prawdziwie doświadczonej pomocy. Poradzie również.

Kowalski

Posty: 9

 
Koniecznie i to prędko :) Również poszukuję porządnej kosmetyczki w Katowicach. Mam nadzieję, że jakimś sposobem uda mi się zlikwidować rozstępy, których mam już serdecznie dość.

Booss23

Posty: 17

 
Też sprawdzam wasze polecenia. Nie powiem, albowiem dobry fryzjer w Katowicach jest, niemniej jednak ceni się nie na moją kieszeń :) Może coś tańszego podsuniecie :) Sylwester tuż, tuż.

urszulka

Posty: 11