wirtualne biuro

wirtualne biuro

Może znajdzie się ktoś tutaj, kto poleci jakieś dobre biuro wirtualne w Warszawie? Pewnie taka opcja zdecydowanie tańsza na początek?

Czarek

Posty: 7

 
Podobno też szybka rejestracja firmy i pomoc w tych pismach urzędowych, jakie najbardziej mnie przerażają. Chyba skorzystam, bo i tak nie potrzebuję stałej siedziby do pracy :) Wykonuję pracę zdalną, więc praktycznie z każdego miejsca :) A wirtualny adres w Warszawie przydałby się jak najbardziej.

@_yyy111

Posty: 20

 
Płacisz abonament i masz wszystko tak, jak chcesz. Umowę zawiera się z takim wirtualnym biurem na dość naprawdę elastycznych warunkach, więc to bardzo korzystne rozwiązanie.

matek562

Posty: 7

 
Widzę zainteresowanie tematem, a ja właśnie mam świeżo upieczoną firmę i to dzięki takiemu rozwiązaniu. Powiem tak, że jak na razie jest naprawdę bardzo okej, bo wirtualne biuro w Warszawie zapewniło mi dużo korzyści. Za najlepszą uważam obsługę korespondencji i archiwizację e-dokumentów :) Poza tym mam dzięki nim firmę z samego Śródmieścia :D

Dziadek

Posty: 6

 
Osobiście myślałam, że to będzie tylko dobre na sam początek, ale teraz raczej nie mam zamiaru rezygnować. Wygodnie mi, a to dla mnie najważniejsze. Klienci przyzwyczaili się, więc nie mam na razie zamiaru rezygnować. Ale to prawda, że jak wirtualne biuro w Warszawie to jednak w centrum.

lukashb

Posty: 19

 
Możecie sprawdzić sobie u nich, ponieważ sam korzystam z tej oferty i jest dobrze. Współpracę chwalę sobie i nie zamierzam jak na razie rezygnować. To wirtualne biuro w Warszawie w śródmieściu dokładnie City Office Twarda 18. Umożliwiają wiele poza stricte adresem dla firmy.

mitr

Posty: 22

 
W moim przypadku wszystko jak należy. Korzystam z wirtualnego adresu w Warszawie i nigdy nie miałem kłopotów z żadnym detalem. Co do obsługi poczty, a dokładnie e-dokumentów jestem niezwykle usatysfakcjonowany :) Niedługo będę musiał skorzystać z wynajęcia sali konferencyjnej i powiedzieli, że pomogą w zorganizowaniu tego szkolenia.

Marko

Posty: 10

 
Pomysł postrzegam całkiem dobrze. Zastanawiam się jednakże nad tym, czy rzeczywiście takie biuro wirtualne jest w stanie obsługiwać tak mnóstwo podmiotów i to w sposób profesjonalny, czyli dokładnie chodzi mi o pocztę itd.

DiD3K

Posty: 10

 
Płacisz abonament i masz wszystko tak, jak pragniesz. Umowę zawiera się z takim wirtualnym biurem na dość faktycznie elastycznych warunkach, więc to niesłychanie odpowiednie rozwiązanie.

demonn

Posty: 7