Sklep ze zdrową żywnością w Krakowie gdzie?!

Sklep ze zdrową żywnością w Krakowie gdzie?!

Dzień dobry. Czy żywność ekologiczna w Krakowie jest droższa, tańsza w stosunku do innych miast? Byłem zszokowany cenami, jakich doświadczyłem w jednym ze sklepów.

czesławwww23

Posty: 14

 
Zastanawiacie się, jakie produkty możecie znaleźć w sklepie ze zdrową żywnością w Krakowie? W moim przypadku dowiedziałem się, że istnieją ekologiczne ziemniaki, zdrowy chleb żytni, chleb razowy, a także jajka, jabłka czy papryka zielona. Wybór jest wręcz nieograniczony, więc przerzucając się na zdrową żywność nie powinniśmy mieć jakichkolwiek problemów :)

Zeetttt2

Posty: 21

 
Żywność ekologiczna w Krakowie dostępna jest w co najmniej kilku sklepach, jakie miałam okazję odwiedzić. Powiem szczerze, iż nie byłam zachwycona asortymentem sklepów, choć był on przyzwoity.

Nieraz przerażały mnie ceny i różnice pomiędzy tymi sklepami. Pożądane byłoby odwiedzić kilka z nich, aby mieć porównanie, gdzie zapłacimy zdecydowanie najmniej.

Różyczka

Posty: 21

 
Żywność ekologiczna w Krakowie w mojej opinii daje gigantyczne pole manewru dla klientów, którzy zamierzają zmienić sposób odżywiania się. Taka żywność moim zdaniem jest gwarancją zdecydowanie większych sił witalnych, bo po prostu dostarcza organizmowi o wiele więcej witamin.

wicio149

Posty: 15

 
Dotychczas nie miałem pomysłu, gdzie zdobyć warzywa ekologiczne w Krakowie. Na szczęście przyjaciółka skierowała mnie na sprawdzone targowisko do człowieka, który ma warzywa z ekologicznych upraw.

Najlepsze było to, że zapłaciłem za nie niewiele więcej niż zwyczajnie :)

migot

Posty: 19

 
Długo szukałam, na jakie produkty ekologiczne w Krakowie mogę liczyć. Szybko okazało się, że mogą to być właściwie wszystkie owoce, warzywa, a także inne zdrowe produkty, które nie zawierają sztucznych barwników oraz konserwantów. Warto pamiętać, iż czasami zdrowe produkty mają także mniej barwne opakowanie.

Sama korzystam ze sklepu: http://www.paczkajakuba.pl/naturalne-produkty-ekologiczne/paczki/mala-paczka.

WacDEC

Posty: 19

 
Bardzo często miałem ochotę spróbować owoców ekologicznych w Krakowie, ale zawsze trafiłem na targowisku na sprzedawców, którzy mogliby mi wszystko obiecać, ale owoce wcale nie były hodowane w naturalnych warunkach. Zrezygnowałem i postanowiłem zadbać o własną uprawę na działce :)

Trener

Posty: 9

 
Moim zdaniem mitem jest, iż trudno jest znaleźć ekologiczne warzywa w Krakowie. Wydaje mi się, że każdy, komu nie brakuje zaangażowania, powinien poradzić sobie z tym zadaniem w mgnieniu oka.

Wystarczy popytać znajomych, a także być może w sklepie ekologicznym, który nie oferuje warzyw.

Antekkk

Posty: 17

 
Trudno dziwić się wszystkim, którzy mają wątpliwości czy należałoby płacić więcej za jedzenie ekologiczne w Krakowie. Szczerze moja rada jest zawsze taka sama: przynajmniej spróbuj jedzenia ekologicznego, aby ocenić czy należałoby jest do niego dopłacać, bo wiadomo, że kosztuje więcej.

Cybooor

Posty: 14