Czy jest jakaś pizzeria z dowozem w Ostrowcu ?

Czy jest jakaś pizzeria z dowozem w Ostrowcu ?

Mam zamiar zamówić kilka stolików w lokalu w najbliższy weekend i szukam taniej pizzerii w Ostrowcu. Jak coś możecie polecić, chętnie skorzystam. Bardzo dziękuję za pomoc i cenne informacje.

seweryn

Posty: 5

 
Jak chodzi Ci o tanią pizzerię w Ostrowcu, to nie narzekaj. W tym lokalu jest z cennikiem bardzo dobrze, masz ogromnie wielką pizzę za rzeczywiście niewiele. Ja z moja rodzinką często od nich zamawiamy i nigdy się nie zawiedliśmy, nawet na dowóz.

lukashb

Posty: 19

 
W takim układzie mam nadzieję, że dostawa pizzy w moim mieście Ostrowcu zacznie być ekspresowa. Jeśli chodzi o wieczory, to czasami jest niezła lipa. Na przykład jak są jakieś mecze itp. sprawy:)

Laleczka4

Posty: 21

 
Widzę, że nasze miasto rośnie w siłę. Nie marnujcie czasu, tę pizzerię w Ostrowcu warto odwiedzić i zjeść sobie smacznie. Kilka razy miałem okazję zamawiać od nich pizzę do domu i nigdy nie zawiodłem się na jej jakości.

karol2444

Posty: 20

 
Nie bardzo orientuję się, jak sprawa wygląda z dostawą pizzy w Ostrowcu, bo wolę iść do lokalu, żeby zjeść coś ciepłego niż narzekać na forum. Pozdrawiam.

englandrm

Posty: 13

 
Koniecznie muszę wybrać się w takim układzie na tę pizzę w Ostrowcu. Nawet nie wiedziałam, że mają takie dobre ceny. Trzeba to wszystko zbadać na własnym żołądku. Swoją drogą lokal mam pod nosem, a szukam nie wiadomo gdzie:)

kubaraj

Posty: 19

 
Dla mnie tania pizzeria nie gra roli. W końcu wybieram się do lokalu po to, żeby smacznie zjeść, a nawet jeśli chodzi o Ostrowiec to nie wydaje mi się żeby w takich lokalach było znacząco drogo.

matek562

Posty: 11

 
Tak, dobra jest ta pizza w Ostrowcu i nie ma co, naprawdę wyróżniają się na tle innych. Można zjeść tanio i smacznie. Mnie i znajomym ten lokal bardzo spasował.

basieńka

Posty: 12

 
Nie biadolcie, z dostawą pizzy w Ostrowcu nie jest jeszcze tak źle. Jakoś nigdy nie spotkałam się, żeby czekać w nieskończoność. Owszem bywa tak, iż w weekend pizza nie przyjeżdża w porę i nie jest tak ciepła, jakby się chciało, niemniej jednak zawsze można ją przecież podgrzać. Jak dla mnie nie trzeba robić z tytułu dostawy pizzy takich kłopotów. Taka ich praca, a głodnych przybywa:)

Oct714

Posty: 10

 
A tutaj macie kochani najszybszą dostawę pizzy w Ostrowcu http://www.mobilnapizza.pl. Gdy wam się po prostu zachce zasmakować porządnej pizzy z świetnym ciastem, nie szukajcie gdzie indziej. Tu macie szeroki wybór i zawsze niskie ceny. Wiem, albowiem sama korzystam.

czester3

Posty: 10