pizzeria w Bydgoszczy, gdzie szybko ?

pizzeria w Bydgoszczy, gdzie szybko ?

Gdzie można zjeść naprawdę gorącą pizzę w Bydgoszczy? Czy wszędzie tak bardzo nie przykładają się do obsługi klienta.

Kruk

Posty: 4

 
Pizzeria w Bydgoszczy godna polecenia www.piratto.pl. Przekonajcie się sami, bowiem trudno pisać, iż coś jest rzeczywiście smaczne. Tę pizzę po prostu trzeba spróbować. Pozdrawiam.

Matizi91

Posty: 14

 
Jak dla mnie, to koniecznie musi być jakaś fachowa pizzeria. Nie chodzę byle gdzie :) Zwykle nie mam okazji i czasu na łażenie po lokalach, niemniej jednak jak już coś, to na pewno do znanych i porządnych miejsc. Z reguły zamawiam pizzę do domu. Mam własne zaufany lokal w Bydgoszczy.

Boss

Posty: 6

 
Jak dla mnie, to koniecznie musi być jakaś profesjonalna pizzeria. Nie chodzę byle gdzie :) Zwykle nie mam okazji i czasu na łażenie po lokalach, ale jak już coś, to na pewno do znanych i dobrych miejsc. Najczęściej zamawiam pizzę do domu. Mam swoje zaufany lokal w Bydgoszczy.

oligard

Posty: 12

 
Mało jest pizzerii w Bydgoszczy, które działają długo, czyli po północy. Jakoś nigdy tak późno nie zamawiałam jedzenia do domu, niemniej jednak zawsze może być konieczność :) W ramach tego pierwszego razu, czyli maksymalnego głodu późno w nocy też chętnie się dowiem, gdzie można zamówić jedzonko do domu, a zwłaszcza pyszną pizzę.

duduś33

Posty: 4

 
Gorzej jak jedna pizza w tygodniu przeradza się z czasem na kilka razy. Po takim menu można przytyć :) Najważniejsze to umiar. A jeśli chodzi o restauracje w Bydgoszczy w sensie pizzerii, to może orientujecie się, która z nich czynna jest najdłużej i też w niedziele i święta. Coraz mniej jest takich lokali.

Ptaszyna

Posty: 19