Czy warto udać się do Władysławowa ?

Czy warto udać się do Władysławowa ?

Szukamy na te wakacje domków kempingowych nad morzem. Być może nie jest jeszcze za późno. Jeśli znacie jakieś sprawdzone miejsca, to dajcie znać. Nie chcielibyśmy źle trafić.

Z góry dzięki za zainteresowanie.

Lipa08

Posty: 9

 
Polecam władysławowo i spa w ośrodku wczasowym. Taka forma relaksu i wypoczynku jest niezastąpiona. Jak ktoś tego spróbuje tak gwarantuję, że na kolejne wakacje pojedzie właśnie tam. Ja jeżdżę w to miejsce już kilka lat z rzędu i jestem zachwycona.

Antekkk

Posty: 17

 
My zawsze wyjeżdżamy do Władysławowa, taka nasza tradycja:) Polecamy więc te domki kempingowe nad morzem http://www.domki-kempingowe.com.pl. Sprawdzone od lat.

Black_Riot

Posty: 10

 
Nie da się wybrać czegoś taniego jeśli chodzi o wczasy letnie. To po prostu kosztuje. Na ten rok zdecydowaliśmy się na pole namiotowe we władysławowie. Kupiliśmy już okazyjnie namiot, materace i śpiwory i czekamy na 13 lipca. Namiot to jednak namiot.

@marcelko

Posty: 19

 
Nie mogę się doczekać. Zamówiłam sobie pobyt w spa nad morzem. Wreszcie odetchnę od całego roku pracy i obowiązków. Dwa lata do tyłu też tam byłam i polecam taki pobyt wszystkim paniom, które szanują siebie, swoją urodę i swoje zdrowie. I najlepiej wyjechać samemu i złapać dystans do otaczających nas ludzi.

Rafałek34

Posty: 11

 
Ja też szukam stadniny koni nad morzem, nie znam żadnego ośrodka, który miałby na swoim terenie stadninę, a to bardzo ekstra atrakcja. Zerknę na wasze propozycje.

RuFiK

Posty: 21

 
Jeśli chce się wyjechać nad morze, o pokoje gościnne we władysławowie pożądane byłoby pytać już teraz. Później można nie wstrzelić się ze swoim urlopem w wolne miejsca. Ja już zaklepałem sobie pobyt.

Robuś

Posty: 10