Hostel Poznań, pomocy

Hostel Poznań, pomocy

Witam, jadę z dzieckiem do lekarza do Poznania i koniecznie musze tam przenocować, możecie powiedzieć mi gdzie pożądane byłoby się zatrzymać?

Zależy mi na niskiej cenie za dobę!

DiD3K

Posty: 12

 
Poszukuje hotelu w Poznaniu, ponieważ muszę koniecznie w tym miejscu spędzić całe dwa tygodnie, jeżeli wiecie gdzie się odnajduje tani hotel to niezmiernie was proszę abyście udzielili mi takowej informacji w poniższych komentarzach.

Pozdrawiam i dziękuję!

Boss

Posty: 8

 
Cześć, co myślicie o mieście Poznań?

Znacie w nim jakiś dobry hotel, który posiada bardzo rozsądne i korzystne ceny? Mam nadzieję, że polecicie mi takowy, czekam z niecierpliwością na wszelkie wypowiedzi i porady, mam nadzieję, że mogę na was liczyć!

Misio

Posty: 18

 
Witam serdecznie, mój mąż zabrał mnie na niesamowita wycieczkę, jestem z niej bardzo zadowolona, gdyż przeżyliśmy z sobą kolejne niezapomniane chwile, dzięki nim umocniliśmy nasz związek. Bardzo podobało mi się w Poznaniu w hotelu jeżyce, gdyż była tam bardzo miał obsługa oraz panował tam bardzo przyjemny nastrój. Bardzo wam gorąco polecam dane miejsce.

pawelbin

Posty: 18

 
Witam serdecznie,

Mój mąż niedawno zabrał mnie do Poznania na wycieczkę i było bardzo miło i pięknie, później spędziliśmy noc w http://www.hosteljezyce.pl i również mi się bardzo podobało to miejsce, gdyż pokój był bardzo przytulny a kadra pracownicza miła i przyjemna, dzięki czemu panowała bardzo sympatyczna atmosfera.

22elzo

Posty: 10

 
Najlepszy hotel w którym miałam okazję być w Poznaniu to jeżyce, jest on niezmiernie przytulny i zadbany, pracuje w nim niezmiernie miła kadra pracownicza, dzięki czemu panuje tam znakomity nastrój.

Mam nadzieję, że wam pomogłam, pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz polecam!

nbd

Posty: 13