Hotel w POZNANIU!

Hotel w POZNANIU!

Szukam hotelu, w jakim można dobrze zjeść. Mam dwójkę małych dzieci i przede wszystkim chcę, aby mogły z rana zjęść duże porządne śniadanie, albowiem bez tego strasznie mi grymaszą i nic się nie da z nimi zrobić. Cena też jest dość ważna, więc proszę o informację.

yetisize

Posty: 18

 
Ja polecam pensjonat PodBrzozami, albowiem to rzeczywiście klimatyczne miejsce gdzie można sobie posiedzieć na zewnątrz, nie wiem jak w zimie, natomiast latem było niezwykle fajnie i tak klimatycznie, generalnie ja uwielbiam takie niewysokie budynki, gdzie masz klimat taki jakby się było w domu. Sama mieszkam w bloku i uwielbiam miejsca gdzie mogę wyjść do ogródka czy na ganek i sobie po prostu wypić zimnego drinka z mężczyzną i pogawędzić na świeżym powietrzu, a tam właśnie się się tak da, więc mam niezwykle miłe wspomnienia z tym miejscem.

nbd

Posty: 13

 
Głowa boli na sam pomysł szukania aktualnie czegoś w tym internecie, więc dobrze ciebie rozumiem, że wolisz się zapytać ludzi. Niektórzy piszą, że wejdź w gugle, no ale co z tego, że się wejdzie, według mnie lepiej jest podzwonić, albowiem zawsze ktoś coś usłyszał, coś kojarzy, zaś jak nie to wówczas może cie przekierować do kogoś kto będzie wiedział, ja tak robię zawsze ;) Mam koleżankę z poznania, napisałam do niej na gadu gadu, jak mi odpiszę na ten temat to wówczas ja ci napiszę.

Bunys

Posty: 12

 
Dwa lata temu byłem w takim pensjonacie Pod Brzozami, żona odnalazła, bowiem ona uwielbia takie staropolskie klimat i jak zobaczyła zdjęcia na stronie hotelu to oszała, bowiem tam właśnie mają takie klimatyczne pokoiki jak dla szlachty. Mi się za to podobało porządne jedzenie, jakie rzadko kiedy można zdobyć w hotelu, więc nawet lepiej, że wybraliśmy pensjonat niż jakiś szklany moloch w centrum miasta. Wejdź na stronę i zobacz czy ci odpowiada, jak ja dzwoniłem to mają na ogół jakiś pokój czy dwa wolne.

bodeksus

Posty: 14

 
Ja w Poznaniu jak nocowałem to w takim małych hoteliku PodBrzozami, fajnie było. Byłem latem i można było sobie wyjść na ganek i wypić zimnego browarka, bylo tam cicho i spokojnie. Nikt nam nad glową nie świerczał, auta nie jeździły jak szalone zaś pokoje były takie wiesz, zdobione łóżka – żonie się niezmiernie podobało. Dzieciaki mogły pobiegać sobie, taki ogródek tam jest z tyłu. Można się było najeść niezmiernie dobrze, wędliny smaczne mieli na śniadanie więc z czystym sumieniem mogę polecić.

iwanme

Posty: 12

 
Ja z dzieciakami byłam kiedyś na obrzeżach Poznania i tam było rzeczywiście fajnie, tylko iż ja nie pamiętam nazwy. To był taki mały hotelik zaś raczej pensjonat, ten pensjonat miał taki szary dach i można było sobie wziąć pokój na poddaszu. Ja w ogóle lubie takie pokoiki na poddaszu, bo mają swoją duszę i właśnie ten też taki był, niezmiernie fajne mebelki w starszym stylu, lecz takie zadbane i śliczne więc rzeczywiście polecam. Poszukaj w Google może będą jakieś fotografie to odnajdziesz to o czym mówię.

Cloperflake

Posty: 15

 
Ja tylko raz byłam w poznaniu w hotelu z narzeczoną, ale to był hotel za 300złotych za pokój więc inny niż ty oczekujesz. Jak pragniesz taniej to nie szukaj w centrum, bowiem chyba im niezwyklej w stronę śródmieścia tym wychodzi drożej i niezwyklej nowocześnie, więc nie wiem jak tam pragniesz... ale lepiej szukaj czegoś na obrzeżach miasta.

sztandar

Posty: 20

 
Na skórzewskiej w Poznaniu masz taki miły pensjonat. Kumpla dziewczyna tam pracowała w barku i mówił, że tam jest właśnie taki klimat miły i nie ma mnóstwo ludzi, bowiem to niespory pensjonat. Nie wiem ile tam jest pokojów, natomiast zadzwoń to się wszystko dowiesz. Wpisz w mapie googla to ci znajdzie pensjonat i zobaczysz czy ci się okolica podoba, obecnie w googlach można sobie pooglądać fotografie z okolicy ;-)

lukashb

Posty: 19

 
Ja dawno nie byłam w Poznaniu więc nie jestem Ci w stanie dzisiaj powiedzieć, ostatnio byłam 15 lat temu, natomiast od tego czasu na pewno mnóstwo się zmieniło i to nie jest ten sam Poznań co kiedyś :-)

Z chęcią bym się wybrała i zobaczyła, lecz to wówczas kiedy będę miała trochę luzu w pracy, albowiem dzisiaj robimy projekt dla niemców, natomiast oni zawsze muszą mieć wszystko na czas, albowiem w przeciwnym wypadku mogą wypowiedzieć umowę i nie będę miała za co pojechać do Poznania!

Śmieszek

Posty: 16