Wakacje nad morzem - POMOCY!!

Wakacje nad morzem - POMOCY!!

Majówka nad morzem – to dobry pomysł czy średni? Jak tam jest wczesną wiosną? Gdzie mogłabym zamieszkać?

namedal6

Posty: 18

 
Chyba nie muszę nikogo przekonywać, że Bałtyk jest piękny?! Zarówno majówka nad morzem, jak i wczasy z bliskimi, będą udane tylko dzięki samej wyjątkowości tej okolicy. Podobny pogląd prezentują autorzy tej strony http://wakacjenadmorzem.pl.

Polecam zajrzeć, może odszukasz tam inspirację, dokąd się wybrać aby jak najwięcej sięgnąć z wakacji :)

Bunys

Posty: 12

 
Hejka.

Wypoczynek ze znajomymi jest spoko, natomiast to raczej np. w domkach. Niczego innego nie opłaca się rezerwować na weekend nad morzem. Jest ich tutaj sporo.

minus56

Posty: 5

 
Witaj.

Bardzo polecam polskie morze jako miejsce zarówno do zwiedzania, jak i do wypoczynku np. na plaży. To naprawdę piękna okolica, zwłaszcza jeśli pogoda dopisze przez okres, w jakim chcemy wypoczywać.

VamnHopeHom

Posty: 12

 
Hej :) Fakt, pogoda nad morzem bywa kapryśna, natomiast to akurat specyfika strefy umiarkowanej. Wystarczy oglądać prognozy, żeby spędzić wczasy nad Bałtykiem w optymalnej porze. Nieraz są takie długoterminowe, że wystarczą na ‘zaklepanie’ gdzieś noclegów.

Szozi

Posty: 14

 
Dla dużej rodziny, albo dla grup znajomych, ciekawe oferty noclegów mają np. pensjonaty. Czasami nocleg to część zorganizowanych wczasów, więc można w ten sposób sobie zaoszczędzić.

Krzysztard

Posty: 15

 
Na pewno, wybierając się na majówkę nad morzem, trzeba skupić się na jakimś miejscu blisko natury. Nie musisz jednak spać pod gołym niebem, bo są piękne pensjonaty położone tuż nad morzem, ewentualnie wśród drzew iglastych, z tarasami, balkonami i możliwością rezerwacji pokoi.

Taki wypoczynek będzie zarówno wygodny, jak i przyjemny.

rumunekt

Posty: 13

 
Jeśli wakacje nad morzem, to tylko ze wstępną rezerwacją lokalu.

Wiem co mówię, są kolejki, no i później ciężko dostać cokolwiek ładnego i wygodnego. Nie zawsze można spać pod namiotem czy w domkach, bo pogoda nie dopisze, i zamiast wakacji jest klops.

Kasia

Posty: 14

 
Przewodnik nad Bałtykiem? Śmieszne xd Polskie morze najlepiej podziwiać samemu, bez jakichś restrykcji, dopiero to są prawdziwe wczasy! (dobre sobie – przewodnik)

DobraReklama

Posty: 14