Utrzymanie ekrekcji

Utrzymanie ekrekcji

Co myślicie o wszelkich środka na libido, potencję, erekcję i tak dalej? Jakie polecacie? Lepiej wziąć coś w kapsułka, czy lepiej w żelu? Piszcie jeśli coś wiecie więcej konkretnego na ten temat.

zenek744

Posty: 1

 
W ogóle mężczyźni i kobiety to są wyjątkowo niedopasowani seksualnie z natury. My możemy zawsze i wszędzie, kobieta tylko jak ma dobry humor i aktualnie nie boli ją głowa, my możemy szybko, kobiety wolą długo...:D

21gregorek

Posty: 12

 
Dobrze że teraz są różne preparaty na poprawę libido i potencji, kiedyś takich rzeczy nie było..no chyba że na receptę. Teraz też faceci mają większą świadomość że warto z takich opcji korzystać, kiedyś się bardziej wstydzono chyba.

Wacław

Posty: 3

 
W dzisiejszych czasach ogólnie ludzie mają problemy ze zdrowiem niż w starych czasach co się przekłada na kondycję łóżkową. Zresztą problemy z seksualnością to nie tylko domena facetów, kobiety mają choćby dość duże kłopoty z zajściem w ciążę z tego co wiem od znajomego lekarza.

opert34

Posty: 4

 
Nie wiem co tu podpowiedzieć, tych różnych środków na erekcję to jest dużo. Śmieszne są te reklamy w tefał takich tabletek, wszystkie wyglądają praktycznie tak samo, jest sobie jakiś facet i sexy pani i dzięki tabletce mają super sex :P żęby to tabletka tak faktycznie wszystko załatwiała...

Modniś

Posty: 15

 
Sam stosuję Dr penigreat w żelu i mogę polecić, u siebie widzę efekty. Na stroine http://drpenigreat.pl masz więcej konkretów o samym działaniu, skladzie i tak dalej. W żelu jest o tyle okej że nakładasz bezpośrednio przez co efekt już dużo szybszy niż przy braniu jakiś tabletek.

Lalka

Posty: 12

 
Można dużo pokombinować z preparatami na erekcję, ale najważniejsze to zachować jednak jakiś umiar, w sensie żeby trzymać się jednego środka i sprawdzić sobie jak działa a nie od razu kupować po 4 różne.

david011

Posty: 20