Bunkier dla rodziny, polecicie firmę ?

Bunkier dla rodziny, polecicie firmę ?

Potrzebny mi nieduży domowy schron. Od czego zacząć? Może ktoś zajmuje się takimi pracami? Szukam pomocy.

Olekk

Posty: 2

 
Bez kopania też się da. Adaptujesz piwnicę na domowy schron, lecz naturalnie w odpowiedni sposób wzmacniasz ściany, sufity, zabezpieczasz okna itp. Najistotniejsze są instalacje, więc może jak masz taką potrzebę, to zatrudnić fachowców.

czesławwww23

Posty: 14

 
Tak też myślałem, że temat schronu w piwnicy nas podzieli :D Jedni będą uważać to za wymysł, inni poważnie wezmą sobie go do serca, a jeszcze inni zabiorą się do pracy. Ja na pewno będę myślał, jak to zrobić.

ireczuś34

Posty: 13

 
Polecam zajrzeć na tę stronę domron.pl. Jesteśmy z nimi dogadani co do realizacji domowego schronu. Profesjonalna firma, więc naprawdę polecam. Poza tym szczerze mówiąc, samemu taki schron trudno wykonać.

sonicsquad

Posty: 15

 
Z tego, co wiem, to najlepiej skontaktować się z nimi. Cena zależy od wielu rzeczy, więc dokładną wycenę zrobią ci, jak przedstawisz swoje oczekiwania, przyjadą i zobaczą, jak wygląda wszystko na miejscu. Jak dotychczas nie znalazłem innej firmy niż domron, więc widać rzeczywiście, że działają zawodowo.

dmanuss

Posty: 4

 
Nie uważam, żeby potrzebne było mi wydawanie pieniędzy na takie rzeczy. Daleki jestem od budowania schronu w piwnicy. Demonizujemy sprawę i tyle. Chyba mało kto posuwa się do takich realizacji. Może się mylę, tak myślę. Osobiście nie jestem zainteresowany.

RufleX

Posty: 9