kurs podstawowy Siemens programowanie S7-300, gdzie ?

kurs podstawowy Siemens programowanie S7-300, gdzie ?

Szukam dobrego szkolenia z oprogramowania podstawowego wincc flexible. Tylko kursy, które przynoszą szybkie efekty.

jonek91

Posty: 2

 
Ale jakie dokładnie? Też mam zamiar wrócić do tematu automatyki przemysłowej, ale postęp technologiczny znacząco mnie wyprzedził :) Teraz przydałby się kurs zaawansowany programowanie lad siemens simatic s7 300 step7.

wiesław11

Posty: 6

 
No właśnie ja też chyba pójdę w stronę paneli operatorskich. Interesuje mnie również jakieś szkolenie z Safety – Step7, bowiem tutaj też mnóstwo się pozmieniało odkąd ukończyłem szkołę :) Myślę nad powrotem do zawodu automatyka. Potrzebny będzie jednakże jakiś dobry kurs w Gdańsku.

gruszk45

Posty: 3

 
Nie da się ukryć, iż technologia mknie jak szalona. Osobiście nawet jako osobie zatrudnionej w utrzymaniu ruchu trudno jest nadążyć za niektórymi nowościami :D Tak czy inaczej, godny polecenia na sam początek jest kurs Programowanie SIMATIC S7-1200 – poziom podstawowy dostępny w Gdańsku.

shelby

Posty: 11

 
A mają jakieś filie w innych miastach? Jestem z Poznania. Mam zamiar dokształcać się w dziedzinie PLC, ale jeśli miałbym już skorzystać z jakiego kursu, to muszę mieć pewność, że gwarantują dużo praktyki. Poczytać o komunikacji step7 mogę sobie w książkach czy na blogach. Interesuje mnie praktyka na sprzęcie.

ZaNK3R

Posty: 31

 
Dziedzina PLC jest przyszłościowa. Ja też inwestuję w szkolenia, bo bez nich nie znajdę dobrej pracy. A jak się okazuje nawet na studiach nie nauczyłem się tak wielu rzeczy, jak na kursie. Byleby wybrać dobry, czyli skuteczny kurs stacjonarny ze Step7. Jeśli polecacie jakąś firmę w Warszawie oferującą kursy, z góry dziękuję.

warter88

Posty: 4

 
Pieniądze wydane na ten kurs stacjonarny uważam za faktycznie dobrą inwestycję http://plcspace.pl/kurs-stacjonarny/zaawansowany-programowanie-lad-siemens-simatic-s7-1500/. Wreszcie mamy w Katowicach porządnych nauczycieli :D Polecam.

Mord

Posty: 2

 
Oki. Na pewno sprawdzę, bo też pomyślałem, że warto byłoby uporządkować wiedzę i zabrać się za konkretne szukanie pracy w tym zawodzie. Liczy się dla mnie wyłącznie naprawdę dobry kurs z programowania SIMATIC S7-1500 na poziomie zaawansowanym.

pawel253

Posty: 7

 
Naukę automatyki najlepiej zacząć od szkolenia z programowania SIMATIC S7-300 – poziom podstawowy. Moja przygoda zaczęła się od książki :), ale oczywiście najlepiej ukończyć kurs w Poznaniu.

ymuert00

Posty: 11

 
Jeśli chodzi o początki, to rzeczywiście jest trudno bez praktycznych ćwiczeń. Kiedy zaczynałem przygodę ze sterownikami nawet po przeczytaniu wielu książek, nie miałem rozeznania. Pomógł mi kurs podstawowy wincc flexible.

wom_ww

Posty: 3