Problemy z potencja

Problemy z potencja

Nie chcę iść do lekarza po tabsy na potencję, ale wolałbym coś sobie załatwić samodzielnie. Może coś wam sprawdzonego pomogło?

TomekK

Posty: 1

 
Kompleks małego penisa jest chyba najgorszy dla mężczyzny, więc się nie dziwię, że szukacie pomocy, ale uważajcie na chemiczne dodatki w suplach i na przedawkowanie.

Lipa08

Posty: 7

 
Wielkie powiększenie rzędu kilku cm jest raczej niemożliwe, ale 0.5-1 cm przy regularnych ćwiczeniach i suplementacji, jak najbardziej.

Pelo_er

Posty: 14

 
Przestań też oglądać pornosy, bo można faktycznie złapać kompleks, jak widzisz mega maczugi z ekranu ;) Nie tędy droga. Akceptacja własnego ciała jest najlepsza w stosunkach damsko – męskich.

dermuster

Posty: 5

 
Pracuję w zmianach 10 godzin, cztery dni w tygodniu i przyznam, że na seks straciłem ochotę. Zdawało mi się, że tylko kobieta może odmawiać seksu, a na własnym przykładzie powiem – niekoniecznie. Pomogły mi tabletki dr Penigreat. Zastąpiłem kawę nimi, przestałem pić alko i libido prawidłowe wróciło. Też czytałem różne dyskusje i ten dr Penigreat dość często się powtarzał, więc ludzie piją i są zadowoleni.

Oct714

Posty: 6

 
Przed suplementacją na potencję warto się naprawdę dobrze przebadać, szczególnie na serce, bo można się zaskoczyć efektywnością nawet najprostszych rozwiązań.

Strzała

Posty: 4

 
Jak zaczniesz pić dr Penigreat to ci ciała jamiste zaczną się maksymalnie wypełniać krwią. Po pewnym czasie z tymczasowego maksymalnego powiększenia wejdziesz na stałe. Tak to się właśnie robi. Z niemieckiego forum znam te tabsy i wiele osób poleca, więc korzystaj. U mnie to się sprawdziło, naukowo potwierdzona sprawa. Nie można sobie raczej zaszkodzić.

mariuseus

Posty: 14

 
Ja też się cholernie wstydzę po aptekach i sklepach zielarskich chodzić z problemem potencji. Niby możesz kupić standardowe specyfiki bez recepty, ale kiepsko jest przy okienku ;) Zdecydowanie lepiej zamawiać w sieci.

numiś45

Posty: 7

 
Używałem pompki na powiększenie penisa i testowałem różne tabletki w międzyczasie. Na nastrój wpłynął realnie dr Penigreat i już po pierwszej tabletce wiedziałem, że trafiłem. Zazwyczaj miałem 60% wzwodu. Dało się działać, ale wiadomo, słabiutko. Natomiast po ćwiczeniach z pompką i suplementacji 100% wzwodu. Fantastyczne uczucie, a penis wygląda wtedy na naprawdę duży. No i warto odpoczywać od fapania możliwie najdłużej.

david011

Posty: 17

 
Miałem kumpla, który powiększał kwasem hialuronowym, ale miał efekt może kilka miesięcy, bolało go i naprawdę dużo zapłacił. Zupełnie się nie opłaca moim zdaniem.

ChosenOne

Posty: 11