Sklep z fototapetami

Sklep z fototapetami

Jakbyście mieli wstawiać w łazience fototapetę to bardziej poszlibyście w taką stronę jak tutaj na obrazku - https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-balwany-morskie
czy może w coś takiego jak to https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-letni-azyl?

Black_Riot

Posty: 1

 
Fototapety to rewelacyjne rozwiązanie do pokoju dziecięcego przede wszystkim. Można dziecku dobrać obrazek jakoś tam nawiązujący do jego zainteresowań, pasji itp. Mój synek ma swoją ulubioną postać z bajki czyli Zygzaka McQueena na przykład .

hejhej00

Posty: 5

 
Kumpel sobie w kawalerce bardzo fajnie odremontował niedawno głównie korzystając z fototapet, nawet wstawił sobie do łazienki taki obrazek, ponoć są tapety które nie powinny niszczeć od wody i generalnie wilgoci.

helloo333

Posty: 8

 
Fototapety są dobrym urozmaiceniem w nudnych wnetrzach, z tego tytułu to bym polecał zwłaszcza do jakiś biur gabinetów tego typu miejsc. Dodadzą nowego zycia aranżacjom za w sumei małe pienądze i przy niedużym nakładzie pracy.

asdversary

Posty: 9

 
Będę za niedługo rozmawiał z profesjonalnym architektem wnętrz to jestem ciekaw jaką fototapetę mi zaproponuje do salonu , bo nastawiona jestem że na pewno chcę coś takiego mieć tylko po prostu potrzebuję porady odnośnie samego wzoru i tego jak grafikę sensownie połączyć z całym wystrojem, meblami....

El2CzupakaBra

Posty: 14

 
Cześć wszystkim. Niby wszędzie słyszę że montaż fototapety to taka prosta sprawa ale ja to jednak wolałem oddać sprawę w ręce fachowców i nie żałuję. Mam wszystko docięte, idealnie przyłożone, wątpię czy sam bym to tak precyzyjnie zrobił.

jarostt

Posty: 9

 
Ciekawe są fototapety pokazujące jakieś prawdziwe pejzaże z różnych stron świata. Pustynie, wielkie jeziora, sawanna, dolina amazonki, tego typu rzeczy zawsze dobrze wypadają na zdjęciach.

wicio149

Posty: 16

 
Obie mi się tak prawdę mówiąc podobają, trudny wybór masz ;-) tak sobie zaczęlam przeglądać jeszcze inne grafiki które tutaj mają jeszcze na stanie to też mi wpadło w oko cos takiego fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-zlota-ziemia. Ciekawa jestem jak to będzie wyglądać już po wylożeniu na ścianę bo na zdjęciu prezentuje się to super.

Sarenka

Posty: 7

 
Ważne żeby do fototapety jaką się zamawia online była też dołączona jakaś instrukcja montażu. Warto dopytać sprzedawcę czy coś takiego w ogóle ma, bo tak montowanie po omacku może być mało wygodne.

Hostelos3

Posty: 14

 
Najbardziej mi się podobają fototapety które pokazują centra wielkich miast, zwłaszcza po zmroku przy tym sztucznym miejskim oświetleniu, pełnym neonowych reklam i latarni,świetnie takie panoramy wyglądają.

Hihi_WWW

Posty: 6