dobrze płatna praca w Niemczech

dobrze płatna praca w Niemczech

Jak wam się pracuje w opiece osób starszych w Niemczech? Jak jest ogólnie? Czy pracowników traktuje się dobrze, szczególnie początkujących?

namok 

Posty: 3

 
Porównaj sobie aplikacje, bo zawsze musisz coś wypełnić przed wyjazdem. Umowa absolutnie i nie zgadzaj się na żadne przesunięcia rozliczeń, czy formalności.

pawel253

Posty: 9

 
Masz różne poziomy niepełnosprawności, więc możesz trafić ostatecznie na dziadka, czy babcię, którzy się poruszają, tylko brakuje im kogoś do rozmowy.

@marcelko

Posty: 15

 
Jeszcze zobacz, jak wyglądają perspektywy życia w konkretnym regionie Niemiec. Najlepiej jeździć do najbogatszych części. Większy poziom bezpieczeństwa i z dużym prawdopodobieństwem nikt cię nie oszuka.

TomekK

Posty: 15

 
Musisz mieć jakiegoś koordynatora zawsze, bo czasami potrzeba jednak zastępstwa, nawet na 2 – 3 tygodnie, jak się coś w domu (w kraju) stanie.

MisiekKce

Posty: 3

 
Brałam godziny od agencji do wielu osób starszych. Rozliczano mnie godzinowo po prostu i miałam wgląd do różnych przypadków. To się przydaje, jeżeli chcesz się faktycznie w zawodzie później rozwijać.

Marys56

Posty: 12

 
Wyrabiaj możliwie najwięcej kwalifikacji pielęgniarskich. Takie opiekunki zarabiają najwięcej.

ombre070

Posty: 8

 
Agencja powinna ogólnie zapewnić grupowy transport i zwrot kosztów podróży. Przypilnuj tego.

domrrrr

Posty: 5

 
Najlepiej to wyjeżdżać do seniora po innej opiekunce i umówić się, że przekaże ci grafik i warunki współpracy. U mnie to się zawsze sprawdzało.

bartek33

Posty: 13

 
Bardzo dobrze mi się pracowało w Niemczech przez http://interjob.com.pl. Raz pojechałam po prostu się sprawdzić. Teraz w Polsce robię specjalizację i prawdopodobnie za kilka lat wrócę. Agencja bardzo dobra, bo wynagrodzenie na czas, zwrot kosztów podróży, z wyżywieniem żadnych problemów, do ubezpieczenia grupowego można dołączyć w każdej chwili. Telefon alarmowy również jest i natychmiastowy kontakt z koordynatorem. Jak coś jeszcze mi się przypomni to napiszę w międzyczasie.

ChosenOne

Posty: 14