rzeczoznawca przeciwpożarowe, znacie firmę?

rzeczoznawca przeciwpożarowe, znacie firmę?

Potrzebny mi zaufany rzeczoznawca w dziedzinie ppoż. Chodzi o uzgadnianie dokumentacji przeciwpożarowej. Pilne. Dziękuję.

Dziadek

Posty: 2

 
Jeśli chodzi o oddymianie wielkokubaturowe, to na pewno trzeba wziąć porządnego usługodawcę. Zanim zdecydowaliśmy się, to przeszukaliśmy sporo ofert. Wybór padł na profesjonalną firmę rzeczoznawczą.

Kizakkk

Posty: 6

 
Dokładnie takiego samego usługodawcy szukamy. Zależy nam na kompleksowej ochronie w hali produkcyjno-magazynowej. W myśl przepisów potrzebne są testy zadymiania. Polecacie kogoś?

omen100

Posty: 6

 
Tutaj wykonują doświadczone oddymianie garaży i wszelkich obiektów https://www.lpoz.pl. Są profesjonalistami, zatem pożądane byłoby sięgnąć z ich usług. Polecam, ponieważ to firma, która prowadzi u nas nadzór.

Facio

Posty: 2

 
Chodzi mi o specyfikację techniczną. Chyba taki rzeczoznawca przeciwpożarowy nie tylko wykonuje przeglądy, ale zapewnia projekt. Może nie wykonuje go, ale współpracuje z konkretnymi firmami zapewniającymi montaż. Jak się orientujecie w temacie, to chętnie dowiem się czegoś wiecej.

Wielki Duch

Posty: 14

 
Jestem już po wstępnej rozmowie z rzeczoznawcą przeciwpożarowym. Potrzebowaliśmy przeglądów dotychczasowej instalacji, ale wynika, że będzie chyba wielka zmiana. Wiele elementów nie zdaje już egzaminu. Całość będzie nas chyba sporo kosztować.

słodkaM

Posty: 10

 
Fajnie, że znalazłem wątek, bo też szukamy na przyszłość kogoś od symulacji ewakuacji. Jak na razie realizowany jest projekt systemu oddymiającego. Później na pewno będziemy potrzebowali kogoś od profesjonalnych symulacji pożarowych.

Mariusz

Posty: 15

 
No właśnie zastanawiam się nad ceną takich usług, a właściwie kompleksowej ochrony przeciwpożarowej. Może robią jakąś wstępną wycenę, żeby klient mógł się zorientować w kosztach?

mniszek

Posty: 4

 
Na pewno wezmę pod uwagę wasze wskazówki i propozycje firm. Muszę znaleźć trochę czasu, żeby nie zająć się sprawą na szybko. Nie mam w tej dziedzinie żadnego rozeznania, więc potrzebowałem pomocy. Teraz już wiem, że trzeba kierować się do rzeczoznawcy przeciwpożarowego, a nie szukać po omacku. Dziękuję.

cfaniok6

Posty: 15