Borówka amerykańska wysoka, proszę o pomoc !

Borówka amerykańska wysoka, proszę o pomoc !

Witam, gdzie kupiliście i jesteście zadowoleni z sadzonek jagody kamczackiej. Podobno jest wiele odmian. Którą polecacie?

dyduch34

Posty: 7

 
Mnie zależy na sadzonkach krzewów owocowych, które dają owoce tego samego sezonu, a chyba tak nie jest w przypadku większości. Może zdecyduję się na borówkę, ale sama naprawdę nie wiem. Teraz będę miała więcej czasu, bo będę na urlopie wychowawczym, więc szukam możliwości nawet zarobkowych z uprawy :)

Laleczka

Posty: 11

 
Daję sobie kolejna szansę:) W tym roku znowu nabędę sadzonki jagody kamczackiej i będę próbował :) Być może trafiłem na złe sadzonki, zatem skorzystam z polecenia jakiegoś dobrego producenta.

Wiśniak45

Posty: 9

 
To adres do pewnego i sprawdzonego już przeze mnie gospodarstwa ogrodniczego http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_krzewy_drzewa_owocowe.php. Posiadają bardzo dużo odmian sadzonek drzew owocowych, nawet mniej znanych odmian, poza tym bardzo dobry kontakt i pomoc w założeniu plantacji, skup owoców.

Black_Riot

Posty: 10

 
Być może i ja zdecyduję się na jodłę kaukaską do ogrodu. Właśnie takiego drzewka mi brakuje no i na święta byłoby pięknie przed domem. Podobno rosną bardzo wysokie mimo że to warunki ogrodowe.

tomeix

Posty: 12

 
Super sprawa i faktycznie polecam. Jeśli chodzi o sadzonki drzew owocowych z tego gospodarstwa to po prostu są pierwsza klasa. W tym roku planuję posadzić kolejne, jest miejsce więc będę korzystać. Nie ma to jak swoje sprawdzone, niepryskane owoce. Polecam.

Iunae_Milt

Posty: 14

 
No można powiedzieć, że mają sadzonki krzewów wręcz niezniszczalne. Też szukałem miejsca, w którym zatrzymałbym się na jakiś czas, bo jest jakość. Tutaj tak jest. Posiadają bardzo szeroką ofertę, do ogrodów po prostu w sam raz, dlatego warto do nich zajrzeć. Polecam też za ceny, bo są bardzo konkurencyjne.

ChosenOne

Posty: 14

 
Kilka lat temu też miałem taki dylemat odnośnie sadzonek borówki amerykańskiej, albowiem jednakże nie każda odmiana z tego co słyszałem lubi się u nas przyjąć. A miałem chęć na borówkę w swoim ogrodzie. I tak rzeczywiście najlepiej zakupić sadzonki łatwo od gospodarstwa ogrodniczego. Jak coś to zawsze pomogą, doradzą. Bynajmniej w moim wypadku tak było.

Marioleczka

Posty: 9