świerk pospolity, oferta ??

świerk pospolity, oferta ??

Interesuje mnie jagoda kamczacka. Dużo o niej poczytałam i po prostu mi pasuje. Teraz szukam hurtowni z sadzonkami. Pomożecie?

piekniśś

Posty: 4

 
Ja w ten sposób zamawiam zawsze świerk srebrny na święta w hurcie, bo do kilku restauracji idzie, do domu i dla rodziny :D Polecam, bo masz wtedy pewność, że będzie to piękna choinka. Prosto z plantacji, nic nieprzebrane itd. Cenowo wychodzi podobnie. Musisz zapłacić za transport, ale to i tak zawsze opłacalna inwestycja z uwagi na jakość.

berry182

Posty: 17

 
Jestem tego samego zdania. Mam nadzieję, że masz jakiegoś zaufanego w okolicy. Nie polecam sadzonek krzewów ozdobnych z marketów. To pieniądze wyrzucone w błoto. Naprawdę lepiej nawet online kupić w hurtowni.

Kobitka22

Posty: 7

 
Nie myślałam o plantacji, a raczej i paru krzaczkach. Czytałam też o jagodzie kamczackiej i nie wiem na co się zdecydować w końcu. Przydałaby się też sprawdzona hurtownia.

Modniś

Posty: 12

 
Tu mają sadzonki drzew, krzewów i dużo interesujących roślin http://www.zielonykrzaczek.pl. Polecam, bo sama zaopatruję się u nich w sadzonki w hurcie. Jestem zadowolona z jakości i ceny.

Hoteowo24h

Posty: 10

 
Jakość jest bardzo istotna. Pamiętaj, iż jeśli chodzi o sadzonki krzewów to możesz nabyć je w sprawdzonej hurtowni prowadzonej przez sprawdzonych ogrodników. Nigdy nie kupowałam w centrach ogrodniczych. Sadzonki są tutaj źle przechowywane i tracą na jakości. Najlepiej łatwo od producenta. Masz wówczas pewność.

Michaś

Posty: 5

 
Z tego, co wiem, to najlepiej uderzyć prosto do producenta sadzonek krzewów. Podpytuję znajomych, bo dopiero od tamtego roku mam ogród i zaczynam tę przygodę. Od jakości sadzonek bardzo wiele zależy :)

Jasio

Posty: 10

 
Sadzonki krzewów w marketach to po prostu żenada. Żadna mi się się nie przyjęła w zeszłym roku. Ubolewam nad faktem, bo zwrotu pieniędzy nie ma i czas zmarnowany. Szperam i szukam dobrych źródeł sprzedaży, bo teraz nie mam zamiaru popełnić drugi raz tego samego błędu. Muszę być pewny w 100%.

Namo

Posty: 11

 
Nie myślałam o plantacji, a raczej i kilku krzaczkach. Czytałam też o jagodzie kamczackiej i nie wiem na co się zdecydować w końcu. Przydałaby się też sprawdzona hurtownia.

Mr Frog

Posty: 6