Wizytówki kaszerowane

Wizytówki kaszerowane

Dzień dobry, interesują mnie wizytówki kaszerowane, z tym że nie mam pojęcia czy będą one nadawały się do promowania usług...budowlanych. Nie będą one zbyt eleganckie jak na firmę w takiej branży?

joasia

Posty: 7

 
Coś Ty, z choinki się urwał? Przecież wiadomo, że druk wizytówek metodą tłoczenia w niewielkiej ilości jest nieopłacalny. Trzeba odlew, a to kosztuje.

Czarek

Posty: 6

 
W zależności od zapotrzebowania, możesz zamówić sobie także matowy, jak i błyszczący lakier UV. Trudno powiedzieć, który jest doskonalszy. Rodzaj trzeba po prostu dobrać do projektu graficznego.

Trener

Posty: 9

 
Przecież wizytówki kaszerowane nie są klejone ręcznie. Wszystko odbywa się przy użyciu specjalnych maszyn, więc nie ma żadnych powodów, żeby niepokoić się o ewentualne rozklejenie. Są one tak samo wytrzymałe jak wizytówki jednowarstwowe.

Lalka

Posty: 9

 
Nieprawdą jest, że lakier UV używa się tylko i wyłącznie do zabezpieczenia gotowego druku. Ja stosuję go, żeby uzyskać lepszy efekt wydruku. Jego użycie zakładam już podczas przygotowywania grafiki.

1977catophoby

Posty: 13

 
Ja swoją przygodę z letterpress zaczynałem od lektury strony http://letterpress.wiescizinternetu.info.pl. Znalazłem tam sporo poradników, a także ciekawych wskazówek, jakie mogłem potem wcielić w swoją pracę. Mimo doświadczenia, nadal poszerzam swoją wiedzę w tym kierunku.

edyta123

Posty: 10

 
Projekt do druku letterpress znacznie różni się od tradycyjnych projektów grafiki 2D. Najlepiej będzie, jak skontaktujesz się z wykonawcą druku, a on prześle tobie albo przykładowy wzór, albo wskazówki, jak dobrze przygotować sobie grafikę do druku.

dyduch33

Posty: 9