Damskie perfumy

Damskie perfumy

Co myślicie o testerach perfum na sprzedaż? Czym one się różnią od tych normalnych dostępnych w sklepach? Bo jak sobie przeglądam ceny w różnych sklepach to jednak testery wychodzą wyraźnie taniej a wszędzie piszą, że to są dokładnie te same zapachy co w drogeriach....to jak to jest w końcu?

zenek744

Posty: 2

 
Jeśli chodzi o moje preferencje zapachowe to powiem tylko tyle że lubię eksperymentować z zapachami i dlatego zazwyczaj kupuję sobie w mniejszych flakonikach żeby móc często zmieniać na inne.

Matizi91

Posty: 14

 
Na prezent to nie znam lepszego patentu jak perfumy, zawsze się sprawdzają :) zwłaszcza jak szukam na ostatnią chwilę dla mamy, taty czy swojej dziewczyny to wtedy perfumy są zawsze jak znalazł.

Gumis

Posty: 14

 
Mam zamiar zamówic sobie w sieci tester perfumy (myślę o Diorze, albo Chanel) ale jeszcze tylko pozostaje znaleźć konkretny dobry sklep i tu mam ból głowy bo tych firm które handlują w sieci testerami są dziesiątki.

pawel253 

Posty: 3

 
Kalkuluje się na pewno kupić tester perfum, ceny są dużo niższe a skład zapachu jest w stu procentach taki sam jak w każdym oryginalnym nie testowym flakoniku. Mam sprawdzony sklep z testerami na http://testerownia24h.pl. Ogromny wybór producentów różne formaty i wielkości pojemników, super ceny!

bodzik155

Posty: 3

 
Jak mam przekonać męża do tego żeby używał perfum??? :) Macie na to jakieś dobre patenty? Bo mój mężczyzna to ma w domu chyba ze 4 różne perfumy a najstarsze to dostał pod choinkę dobre 5 lat temu...chyba trzeba zacząć je sprzedawać....

Ptaszyna

Posty: 19

 
Jakieś nowe perfumy to z chęcią bym sobie zamówiła ale jak tak chodzę po drogeriach i porównuj sobie rózne zapachy to już w pewnym momencie po psiknięciu sobie kilku to nagle wszystkie zaczynają mi pachnąć dokładnie tak samo. Też tak macie?

ymuert00

Posty: 11

 
Jakie w ogóle są zapachy perfum , można je jakoś podzielić w typy i kategorie? Na przykład – owocowe, kwiatowe, roślinne, korzenne, jakie jeszcze byście dopisali?

eryczek

Posty: 8

 
Ja już wszystko kupuję online, nawet chleb. Dobrze że mieszkam w duzym mieście to mam sklepy gdzie dowożą zakupy zamówiona przez neta, moja bratowa już nie ma takiego szczęścia u siebie w miasteczku . Perfumy też kupuje zdalnie bo jest dużo wygodniej ale też taniej.

djramu

Posty: 17

 
Wybór drogerii i samych perfum jest nieograniczony teraz...nie to co kiedyś że się szło do jednej drogerii w mieście bo innych nie było ;>

bruklin187

Posty: 6