Damskie perfumy

Damskie perfumy

Co myślicie o testerach perfum na sprzedaż? Czym one się różnią od tych normalnych dostępnych w sklepach? Bo jak sobie przeglądam ceny w różnych sklepach to jednak testery wychodzą wyraźnie taniej a wszędzie piszą, że to są dokładnie te same zapachy co w drogeriach....to jak to jest w końcu?

Lupusx 

Posty: 1

 
Znam takich ludzi którzy sobie mieszają zapachy. Moja koleżanka najpierw spryskuje się jednym perfumem a potem drugim. Powstaje z tego prawdziwy misz masz które mnie osobiście odstrasza ale jej to pasuje nie wiadomo dlaczego.

Black_Riot 

Posty: 5

 
Bardzo jestem zadowolona z testerów które sprzedaje Testerownia ( http://testerownia24h.pl). Już parę razy stąd brałam czy to Diora czy to Chanel i zawsze wszystko było okej. Poza opakowaniem które jest inne niż firmowe z logo i nadrukiem, to sam zapach jest perfekcyjny, trwały, po prostu rewelacja.

Hostelos3

Posty: 2

 
Warto polować na promocje w przypadku perfum bo markety i drogerie robią je wyjątkowo często i naprawdę można sensownie zaoszczędzić. To nie są zniżki na poziomie 5 procent ale częściej 20 i więcej

akukukuku

Posty: 22

 
Rozmawiałam ostatnio z kilkoma koleżankami które używają testerów i wszystkie są zadowolone. Sama muszę takich perfum spróbować, bo skoro ma być taniej i jednocześnie bez różnicy w jakości, to czemu nie?

bobusek

Posty: 9

 
Można znaleźć perfumerii internetowych całe mnóstwo ale które są dobre, gdzie się opłaca i tak dalej...to już nie doradzę bo po prostu nigdy internetowo jeszzcze perfum nie zamawiałam. Ale wszystkie przede mną...zawsze w sieci trochę taniej to wychodzi i jest po prostu wygodniej.

dubuś23

Posty: 10

 
Różnie ludzie zużywają perfumy, ja raczej podchodzą do tematu ekonomicznie , ale już moja koleżanka to psika się przez dobre 10 sekund ...także leje tego rzeczywiście sporo.

namok

Posty: 3