Gdzie kupujecie kosmetyki naturalne

Gdzie kupujecie kosmetyki naturalne

Gdzie kupujecie najczęściej kosmetyki naturalne? Bezpośrednio od producenta, czy może macie namiar na ciekawe promocje?

Phylu

Posty: 1

 
Z kosmetykami jest o tyle trudniej że przeciętny klient nawet nie wie na jakie składniki patrzeć w szamponach żelach i całej reszcie, więc kupuje trochę po omacku. Z żywnością to już bardziej wiemy że różne E, wzmacniacze i tak dalej lepiej omijać.

snake7

Posty: 14

 
Teraz to się wszyscy producenci chcą promować jako – ekologiczny itd. ale potem jak się sprwadza składy kosmetyków które mają być takie naturalne to jest rozczarowanie.

edziu

Posty: 4

 
Ja jestem zadowolona z zakupów przez portal e-naturalne.pl. W sumie wszystkie kosmetyki w domu mam od pewnego momentu naturalne kupione właśnie u nich. Skóra dobrze na takie rzeczy z naturalnym składem reaguje, przestały mi się pojawiać jakieś dziwne krostki i wypryski, skóra jest bardziej nawilżona i ten efekt utrzymuje się przez dłuższy czas a nie na moment chwilę po nałożęniu kremu.

Strzała

Posty: 7

 
Do kosmetyków trzeba mieć podejście bardzo wybiórcze. To że innej osobie jakiś krem służy to niekoniecznie znaczy że dla nas też będzie okej. Trzeba sprawdzać porównywać i szukać optymalnego.

pantin

Posty: 22

 
Chyba pora się w moim wypadku przerzucić jednak na dermokosmetyki. Mam coraz większe problemy z przesuszaniem się skóry a już najbardziej cierpią mi usta, wiecznie suche spierzchnięte i spękane. Co polecicie jakąś pomadkę czy coś innego?

eagle

Posty: 3

 
Ja nie widzę różnicy jeśli chodzi o wydajność przy kosmetykach naturalnych a zwykłych. Ale za to już widzę różnicę po kondycji skóry która się bardzo poprawiła odkąd zaczęłam stosować naturalne rzeczy.

WacDEC

Posty: 23