gdzie kupić kosmetyki naturalne

gdzie kupić kosmetyki naturalne

Witam. W jakich sklepach kupujecie kosmetyki? Chodzi mi o sklepy internetowe z dużym asortymentem i dobrymi cenami? Fajnie, jakby w ofercie były też naturalne kosmetyki.

mikesmith0103

Posty: 2

 
Miałam taki sam problem przez wiele lat i chociaż do dzisiaj i całkowicie go nie wyeliminowałam, podobno taka uroda, to udało mi się znacznie ograniczyć krostki i wągry przez stosowanie delikatnych kosmetyków. Skórę myje na przykład naturalną pianką. Robię sobie sama kwasowe, nakładam oleje na skórę, nie używam żadnych detergentów. Kosmetyki kupuje na stronie https://e-naturalne.pl/.

Phylu

Posty: 3

 
Mam tylko kilka takich kosmetyków i wszystkie kupiłam w drogerii u nas na osiedlu. Czy są dobre, tego nie wiem. Szczerze mówiąc wątpię, by takie ogólnodostępne kosmetyki były jakieś szczególne.

bruklin187

Posty: 5

 
Nie mam jakiegoś ulubionego miejsca, to chyba wszystko zależy od tego, gdzie się mieszka i do czego ma się dostęp.

Olipet56

Posty: 7

 
Jestem chyba ekspertką wyszukiwaniu takich kosmetyków, bo mam taką skórę, że właściwie nic jej nie pasuje. Jeśli tylko jest jakiś składnik, który zapycha, to automatycznie widać mi to na buzi. Nauczyłam się czytać składy. Może nie znam wszystkiego, ale mniej więcej wiem, co jak działa i to ratuje moją cerę.

Marti

Posty: 7

 
Ja takie kosmetyki kupuję swoim ulubionym sklepie E-naturalne i nigdy się nie zawiodłam. Jaki skład bym nie przeczytała, to zawsze się okazywało, że same naturalne składniki i żadnych pochodnych ropy naftowej.

Intro_69

Posty: 4