Sklep naturalny - online

Sklep naturalny - online

Sklep internetowy z kosmetykami – znacie jakiś ciekawy, dobrze zaopatrzony? Głównie chodziłoby mi o naturalne, ekologiczne produkty bez tony chemii w składzie, jakiś barwników, konserwantów za wielu itp.

benia

Posty: 2

 
Każda skóra jest trochę inna mimo wszystko, także kosmetyki to bardzo indywidualny temat. Kiedyś pamiętam jak bardzo mi koleżanka zachwalała olejek różany – na nią rzeczywiście działał, na mnie już nie.

asdversary

Posty: 9

 
Świetnie złuszcza skórę peeling z kwasem migdałowym. Coś takiego mam zamawiane przez sklep internetowy e-naturalne.pl. Świeży produkt, z jednej strony jest mocny, widać efekt, ale z drugiej nie podrażnia mi skóry. Czuć ten efekt oczyszczenia, a ja mam akurat skórę z tendencją do mocnego zapychania się...

Pietiap

Posty: 15

 
Z kosmetykami to ja zawsze się średnio dogadywałam :P Większość to co w sklepach to w ogóle z moją skórą nie współgra, albo mam jakieś problemy alergiczne albo jeszcze co innego. Tylko dermokosmetyki wchodzą w grę przy mojej cerze.

Emilios45

Posty: 7

 
Ile tak miesięcznie wydajecie dziewczyny na kosmetyki? Ja ostatnio zaczęłam sobie liczyć tak pi razy drzwi to kilkaset złotych jak nic...chyba dużo trochę, co?

Oct714

Posty: 7

 
W internecie jest o tyle dobrze że się każdy rodzaj kosmetyków znajdzie dla każdej cery, a jak sobie przeglądam to co mają w drogeriach czy aptekach to ten wybór jest mocno ograniczony zazwyczaj i często i tak trzeba czekać aż coś specjalnie zamówią – tak w aptece miałam ostatnio.

jarcio00

Posty: 4