gdzie można dostać profesjonalne produkty do włosów w dobrej cenie?

gdzie można dostać profesjonalne produkty do włosów w dobrej cenie?

Profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów – w jakich sklepach internetowych warto byłoby poszukać? Prowadzę swój zakład fryzjerski, także potrzeby mam spore.

miko_poz

Posty: 10

 
Mi na łupież to bardzo pomógł specyfik od Goldwell, nazywa się to dokładnie Regulate Lotion, można kupić na stronie www.twojauroda24.pl. Chyba pierwsza rzecz, która rzeczywiście wyeliminowała u mnie te paprochy na głowie...a dużo tego przetestowałem.

pantin

Posty: 19

 
Wella robi dobre kosmetyki, jak tylko jestem przy kasie to ich rzeczy szukam. Czasami są w promocji, ale rzadko niestety. ;/

lukashb

Posty: 19

 
Moja znajoma często robi zakupy internetowo i właśnie jak zamawia kosmetyki to się do niej zapisuję na listę i mi też kupuje. Wtedy płaci raz za przesyłkę no i jeszcze przy większych zakupach są rabaty. Ale jak ten sklep się nazywa..? Wypytam!

Śmieszek

Posty: 16

 
U mnie włosy to byłyby super, gdyby nie to, że się strasznie nie słuchają mnie. Żyją swoim życiem i rosną swoimi ścieżkami :P

nikurtes

Posty: 23

 
Dobre mam doświadczenia z kosmetykami od Loreal, ale powiem szczerze, że przy dłuższym stosowaniu to nie wyrabiam finansowo. Też by mi się jakieś tanie sklepy przydały.

dermu34

Posty: 12