Czy kupujecie w perfumerii internetowej ?

Czy kupujecie w perfumerii internetowej ?

Witam, znacie jakiś sklep internetowy z oryginalnymi perfumami damskimi hugo boss? Uwiódł mnie ostatnio właśnie ten zapach :)

Adam 105

Posty: 2

 
To prawda z tymi hurtowymi cenami perfum. Natomiast mnie jakoś nie przekonują takie zakupy przez internet. Generalnie gdyby ktoś mi umożliwił, iż są oryginalne, to bez wątpienia tak. Należę do niedowiarków :)

Sarenka

Posty: 9

 
Spróbowałabym czegoś naprawdę z górnej półki :) Co polecacie? Słyszałam, że internetowa perfumeria to zawsze miejsce, gdzie można kupić klasyki w niższej cenie. Tylko żeby mieć oczywiście pewność, że to oryginalne perfumy. Znajoma kupiła ostatnio któreś z Calvina Kleina. Nie pamiętam dokładnie nazwy. Co sądzicie o tej marce?

matek562

Posty: 7

 
Uwaga kochane, jak chcecie nabyć perfumy damskie i być z nich zadowolone, to koniecznie z samego rana. Tylko wtedy nasz węch jest najbardziej wypoczęty i nie spłata nam figla. Poważnie polecam, bowiem sama tę zasadę praktykuję.

aLIMER56

Posty: 22

 
Ja również nie należę do takich :) Na wiosnę z całą pewnością będą poszukiwania czegoś całkiem odmiennego, świeżego. Coś mi się zdaje, że mogłyby być to któreś z perfum damskich caroliny herrery. Bergamotka koniecznie :)

Lupusx

Posty: 8

 
Coś mało poleceń ciekawych perfum damskich :( Miałam nadzieję, że bardziej się kochane wysilicie :) Poważnie czekam i liczę na wasze opinie i polecenia, bo akurat znajduję się w sytuacji, gdzie wszystko pachnie tak samo ;)

Krzysztard

Posty: 15

 
Nie powiem dobry gust. Ja pozostaję jednak przy klasykach. Jak dla mnie wystarczające na każdą okazję są perfumy damskie giorgio armani. Obecnie Code Femme mocno pomarańczowe :)

Złoty

Posty: 6

 
Ja też ubolewam, że w niemal każdym sklepie z perfumami online znajdują się jedynie te sławne zapachy. Cenię sobie kilka takich mniej powszechnych i zawsze mam trudność ze odnalezieniem. A jak coś to cena odpowiednia. Jak ktoś coś tutaj to też chętnie skorzystam :D Nie uważacie, że poniektóre z zapachów są po prostu przereklamowane?

Marioleczka

Posty: 5

 
Jak lubicie świeżutkie zapachy perfum damskich to polecam dkny https://makeupmania.com.pl/63-dkny. Bez wątpienia to marka na co dzień. A to link do tanich oryginałów. To hurtownia :)

Alaneq

Posty: 6

 
Jak dla mnie najciekawszym zapachem jest czarna orchidea, czarny fiołek i ambra. Takie zestawienie nut mają perfumy damskie calvina klein Euphoria te klasyczne. Kolejne wersje są oczywiście nieco inne, ale ogólnie to właśnie ponadczasowy zapach. Więc może koleżanka te właśnie kupiła. Ja również polecam :)

Januszek

Posty: 5