Sklep naturalny - online

Sklep naturalny - online

Kremy anti anging 50 plus z naturalnym składem – ktoś coś? Muszę coś takiego znaleźć mojej mamie, chciałam jej zrobić prezent na urodzinki. Jeśli orientujecie się co do sklepów specjalizujących w takich ekologicznych, zdrowych kosmetykach to proszę o inf!

Klara323

Posty: 4

 
Co do naturalnych kosmetyków to na pewno E-naturalne ma sporo takich produktów. Choćby maseczki Lynia z Francji można u nich dostać. Sama w ostatnim czasie regularnie stosuję oczyszczającą maseczkę algową z węglem aktywnym. Zabieg trwa parę minut, a przy moich problemach z trądzikiem to oczyszczanie jest super dokładne. Już widzę pierwsze efekty, skóra jest jaśniejsza, czystsza tak wizualnie ale też w dotyku nie czuć takiego przetłuszczania się jak wcześniej.

Intro_69

Posty: 6

 
Warto poszukać w Enaturalne. Parę razy u nich na stronie e-naturalne.pl robiłam zakupy i nie narzekam. Produkty mają oryginalne o naturalnym składzie, bez zapychaczy i wypełniaczy które mają tylko objętość zwiększyć a żadnej wartości dla skóry nie wnoszą. Fakt że takie naturalne eko kosmetyki bywają trochę droższe, ale z drugiej strony są rzeczywiście zdrowe, nawilżają, regenerują i to czuć i widać różnicę.

sląskwroc88

Posty: 6

 
Jak się ma wrażliwą skórę to trzeba się z kosmetykami nakombinować i zdecydowanie poszukać czegoś dedykowanego. Ja na swoje problemy z trądzikiem to kupuję kosmetyki tylko i wyłącznie naturalne. Duży wybór mają choćby na stronie www.e-naturalne.pl. Szybko robią wysyłkę, cenowo też jest nie najgorzej. Świetne specyfiki do codziennego oczyszczania skóry można zwłaszcza tutaj upolować.

alibaba

Posty: 4

 
Staram się powoli wymieniać swoje kosmetyki na lepsze, bardziej dedykowane dla mojej skóry, ale jeszcze dużo rzeczy mam do kupienia. Na pewno kremy do twarzy to jest coś nad czym najbardziej się zastanawiam, najtrudniej jest mi się zdecydować na konkretne.

Maciejoo

Posty: 5

 
Największym minusem tych zwykłych ogólnodostępnych kosmetyków jest to że przesuszają skórę. Nawet te kremy nawilżające to działają doraźnie, ale w dłuższej perspektywie to skóra się robi przesuszona.

Kasia

Posty: 14

 
Peeling naturalny to idzie akurat łatwo zrobić samemu w domu, ale też takie fajne naturalne z owocami w składzie można już kupić bez większych problemów.

Anno Domini

Posty: 7

 
Ja to mam problem z regularnością jeśli chodzi o pielęgnację. Mam dużo kosmetyków w domu a tak naprawdę używam tylko rzeczy do makijażu – do nakładania i do jego zmywania. A reszta preparatów jakie mam stoi nieużywane.

Nabavoimb

Posty: 11