Perfumy, szukam w Anglii !!

Perfumy, szukam w Anglii !!

Chciałbym zamówić większą ilość perfum z Anglii. Oczywiście oryginalnych :) Macie może jakieś rozeznanie? Z góry dzięki.

Marti

Posty: 4

 
Polowałam na tanie markowe perfumy i mam https://makeupmania.eu. Jak jesteście w UK to koniecznie odwiedźcie. Zamówić hurtowo w rzeczywiście okej cenie można poprzez internet.

mikuś89

Posty: 6

 
Swoją drogą jakoś ciężko mi uwierzyć w oryginalność takich tanich perfum :( Wiem, że chodzi o hurtownię i zatem jest taniej, ale u nas w kraju chyba też coś takiego mamy?

bogowie4

Posty: 10

 
A jakbym chciała zakupić w detalu, to czy też się opłaca? Mnóstwo słyszałam i czytałam, że perfumy projektantów w Anglii to ceny nawet o połowę niższe niż w Polsce.

danka33

Posty: 8

 
Najpierw może coś online :D Podróż do Anglii po jedne perfumy to szaleństwo ;) A poważnie mam zamiar wybrać się niedługo i wykonać sobie zapas na jakiś czas.

Yuri20

Posty: 10

 
Przywożę dla znajomych i rodziny. Zawsze są zadowoleni, albowiem to naturalnie markowe perfumy oryginalne. Płacę mniej, albowiem kupuję w hurcie. W Anglii rzeczywiście nie muszą być to kosmiczne ilości, żeby dali ci jeszcze jakieś dodatkowe rabaty. W dobry układ można wejść w zasadzie z każdą hurtownią :)

borek149

Posty: 8

 
Proponuję zerknąć sobie na oferty z UK i porównać ceny. Niektóre markowe perfumy mają ceny porównywalne z naszymi, ale większość jest sporo tańszych. Jestem w Anglii od ponad trzech lat. Nietrudno jest tu znaleźć dobre oferty. Zwłaszcza jeśli chcesz kupić hurtem dają jeszcze większe zniżki. Hurtem nie chodzi o mega wielkie ilości :D

Marko

Posty: 8