kancelaria adwokacka kraków, szukam ?

kancelaria adwokacka kraków, szukam ?

Hej. Mój znajomy proponował mi adwokata anna sroka. jaka jest Wasza opinia na jej temat? Mam nadzieję, iż utwierdzicie mnie w przekonaniu, iż to dobry adwokat.

Fanatyk

Posty: 3

 
Mam swoje doświadczenia, jeżeli chodzi o postępowanie egzekucyjne kraków. Niezmiernie chętnie zarekomenduję Wam jedną firmę, natomiast w prywatnej wiadomości.

kapishon

Posty: 11

 
Moją sprawę w satysfakcjonująco krótkim czasie rozwikłała adwokat anna sroka. Na domiar tego zaproponowała mi atrakcyjne (pod względem finansowym) warunki współpracy.

Marioleczka

Posty: 6

 
Istnieje co najmniej kilku adwokatów, dla których prawo cywilne kraków nie ma jakichkolwiek tajemnic. Przed podjęciem współpracy z danym adwokatem zainteresujcie się tym, ile będziecie musieli zapłacić za jego pomoc. To bardzo ważne.

labuh

Posty: 7

 
Z własnego doświadczenia mogę dodać, że moim oczekiwaniom sprostała kancelaria adwokacka anna sroka, którą zarekomendował mi wujek. Miałbym zdecydowanie trudniejszy orzech do zgryzienia, ponieważ w Krakowie działa, a zarazem rywalizuje ze sobą pokaźna ilość kancelarii adwokackich...

dyduch33

Posty: 9

 
Z własnego doświadczenia mogę dodać, że moim oczekiwaniom sprostała kancelaria adwokacka anna sroka, jaką zarekomendował mi wujek. Miałbym zdecydowanie trudniejszy orzech do zgryzienia, bowiem w Krakowie działa, a zarazem rywalizuje ze sobą pokaźna ilość kancelarii adwokackich...

wiesław11

Posty: 6

 
Ze sporami obejmującymi prawo rodzinne kraków najlepiej poradzi sobie ten adwokat: http://www.annasrokaadwokat.pl. Wiem to z doświadczenia :-) W przeszłości miałem wątpliwą przyjemność toczyć bój na sali sądowej.

mitr

Posty: 23

 
Całkiem niedawno mocno zainteresowało mnie prawo spadkowe kraków, ponieważ nadchodził termin sprawy spadkowej w sądzie. Nie ufałem własnej wiedzy, a w związku z tym podjąłem decyzję o tym, aby rozpocząć współpracę z fachowym adwokatem. To był dobry pomysł.

Radziu

Posty: 7