Gdzie kupić ubrania sportowe

Gdzie kupić ubrania sportowe

Witam dziewczyny kochające trening :) Jakie macie opinie o sklepie Gym Hero? Bardzo spodobały mi się legginsy z ich nowej kolekcji, dlatego chciałabym poznać wasze zdanie na temat jakości asortymentu. Różne opinie już słyszałam i mam nadzieję, że coś dorzucicie. Nie chcę po prostu w ciemno inwestować :)

mew soncz7777

Posty: 3

 
Pytaj sprzedawcę, czy odzież sportowa charakteryzuje się tzw. oddychalnością. Przy ubiorze na siłownię trzeba zadbać o dobre odprowadzanie wilgoci, więc ciuch za kilkanaście złotych raczej odpada :P

cezar

Posty: 16

 
Dla mnie optymalnie jest trzymać kilka kompletów odzieży. Jeżeli trenujesz 3 dni w tygodniu to najlepiej zaopatrzyć się w trzy różne komplety. Dopasowanie do ciała to prawdopodobnie podstawa. Powycinaj też metki, żeby cię nie ocierały.

dermu34

Posty: 11

 
Zaczęłam chodzić na siłownię trzy miesiące temu, no i trochę się wstydziłam ćwiczyć w zwykłych szortach. Przeszłam po miesiącu na legginsy z oferty gymhero.eu i to był strzał w dziesiątkę. Już wyjaśniam, z jakiego powodu. Przede wszystkim jestem zadowolona z jakości materiału (nie ma prześwitywania i fajnie się szwy rozciągają podczas wysiłku). Nie boję się, że przy przysiadzie nagle coś pęknie. Według mnie legginsy, dzięki fajnym wzorom ukrywają niedoskonałości sylwetki. Z dobrą koszulką masz wszystko zakryte, nie trzeba się martwić o zakres ruchu. Schodzę w niektórych ćwiczeniach dość głęboko, no i legginsy wytrzymują spore obciążenia. Sporo moich koleżanek zamówiło legginsy, kiedy pokazałam kilka zdjęć z fitness. Jeżeli chcesz to ci podeślę fotkę w wiadomości prywatnej i zobaczysz, jak legginsy leżą na zwykłej kobiecie :)

Justynka45

Posty: 17

 
Nie kupuj tylko ubrań sportowych ze sztucznych materiałów, bo po prostu brzydko pachną, nawet często po wypraniu. Naturalne materiały i dopasowanie do ciała to się sprawdza praktycznie w każdym przypadku.

GIZIU

Posty: 10

 
Najlepiej rób zakupy odzieży sportowej w sklepach, które specjalizują się w produkcji tylko dla kobiet. Wtedy masz przynajmniej optymalizację jakości i w razie czego indywidualne przystosowanie zamówienia.

x-berter

Posty: 6

 
A ja bym zwróciła uwagę przede wszystkim na lekkość odzieży sportowej. Na zasadzie lekkości dobieram rozwiązania treningowe i to się zawsze sprawdza przy wygodzie wykonywania ćwiczeń.

Laleczka

Posty: 15

 
Dla mnie modna odzież sportowa, najlepiej z motywacyjnymi wzorami to dodatkowa energia do wyjścia na trening. Jeżeli mam świadomość, że fajnie wyglądam na siłowni to po prostu chętnie idę :) Przekonałam się, że to zawsze działa.

GeoFort

Posty: 4