Naklejki ścienne, który sklep??

Naklejki ścienne, który sklep??

Cześć. Jakie macie doświadczenia, jeżeli chodzi o naklejki ścienne? Będę niesłychanie wdzięczny o Wasze opinie.

bobusek

Posty: 6

 
Łatwo domyślić się, że szablony malarskie są zarezerwowane dla nieco bardziej zaawansowanych użytkowników. Trzeba włożyć trochę więcej pracy w to, aby wyglądały one efektownie na ścianie. Osobiście polecam takie szablony. Nie zawiedziecie się.

englandrm

Posty: 13

 
Naklejki ścienne mają to do siebie, iż są samoprzylepne. Z tej uwagi nie musicie martwić się o to, w jaki sposób je przykleicie do ściany. Prosta i szybka sprawa.

eplaya

Posty: 18

 
W moim domu trudno było mi oprzeć się wrażeniu, że ściany są puste. Dopiero trafiając na naklejki na ścianę zdałem sobie sprawę, że to one mogą we właściwy sposób udekorować moje pomieszczenia. Mogę przyznać szczerze, że sprawdziły się w 100% i nie żałuję dokonanego wyboru :)

Mariusz

Posty: 16

 
Gdy moje dziecko było młodsze regularnie kupowałam naklejki ścienne w tym sklepie: http://www.naklejkolandia.pl. Malowaliśmy pokój i zawsze stosowaliśmy nowe naklejki.

karol2444

Posty: 20

 
Bezproblemowo nie było wybrać mi naklejki na ścianę. Na zdecydowany plus wypada niezwykle szeroki wybór, z którymi możecie mieć do czynienia w sklepach. Ja zamawiam od razu kilka naklejek, aby było taniej z wysyłką.

migot

Posty: 19

 
Trudno dziwić się, że naklejki ścienne notują rosnące zainteresowanie klientom. Zachęcająca jest przede wszystkim ich cena, a atrakcyjne wzory przemawiają za tym, aby dokonać zakupu od ręki.

Hardkorowy Koksu

Posty: 13

 
Sam do wykonania odbicia lustrzanego wzoru wykorzystałem szablony malarskie, z którymi spotkałem się w ofercie jednego z wielu sklepów internetowych, które mają je najpewniej w ofercie. Zapłaciłem zaledwie 50 złotych za znakomity szablon. Polecam takie rozwiązanie!

dariuszek1878

Posty: 14