aranżacje wnętrz Poznań

aranżacje wnętrz Poznań

Jest szansa, że doradzicie mi odnośnie dobrej, sprawdzonej ekipy fachowców od wykończenia wnętrz? Do kogo przedzwonić? Remont mieszkania mi się szykuje ;-)

xtigerx

Posty: 7

 
Miałem jakiś rok temu ekipę remontową w domu, natomiast ich to nie polecę za bardzo...narobili bałaganu, w ogóle po sobie nie posprzątali, palili jak najęci...ech.

@_yyy111

Posty: 20

 
Przydałby mi się ktoś do zrobienia sufitu podwieszanego i też mam kłopot, żeby na kogoś trafić z polecenia. Nikt się nagle nie orientuje jak pytam znajomych;/

ZaNK3R

Posty: 14

 
Ekipa, która mi robiła remont rok temu to CI nie polecę..Taką fuszerę mi odwalili, iż mi się płakać chciało... Ech, no trzeba mieć trochę szczęścia, a mnie się nie poszczęściło.

wom_ww

Posty: 15

 
No tak, z materiałem to w dzisiejszych czasach nie ma problemu, idziesz do sklepu i wybierasz spośród miliona farb, płytek, tapet...lecz trafić na godziwych fachowców to jest niezwykle skomplikowana sprawa. Większość godziwych speców wyjechała do roboty na zachód;/

Annna1

Posty: 19

 
Cześć! Ja to mam dobrze, bo mój szwagier zna się na budowlance, mimo że nie nigdzie się tego nie uczył. Po prostu praktyk oraz złota rączka. Także zawsze z jakimś remontem to do niego uderzam ;>

WTFurdoin

Posty: 11

 
Mam znajomego, który ma swoją firmę budowlaną, ale pod Warszawą. Kiedyś mi trochę pomagał w remoncie, zawsze to jakaś fachowa ręka była w pobliżu ;)

nikurtes

Posty: 23

 
Mam już jedną ekipę do wypłytkowania łazienki jak również kuchni nagraną, zobaczę jak się spiszą i dam znać co to za jedni;) Póki co robią pozytywne wrażenie. Pozdrawiam!

derums3

Posty: 7

 
Powiem, iż dwa miesiące temu tapetowali mi pokoje panowie z firmy Wojciecha Goślińskiego oraz zdecydowanie polecam tę ekipę. Indywidualne podejście do klienta, przystępne ceny oraz przede wszystkim jasne warunki cenowe, bez naciągania klienta. Na stronie firmowej – www.abartremonty.pl jest pełny opis usług. Robią wszystko – od malowania, aż po wymianę instalacji sanitarnej.

Aklimer56

Posty: 14

 
Fajnie byłoby mieć fach w ręku oraz sobie samemu strzelić taki remont, natomiast niestety Bozia nie dała takich talentów ;P Więc też poszukuję sobie jakiś fachowców, co mi rzetelnie wyremontują mieszkanie. Roboty jest od...no mnóstwo jest ;)

MsIp

Posty: 12