projektanci wnętrz warszawa, opinie

projektanci wnętrz warszawa, opinie

Fajnie, że znalazłem wasz wątek. Również szukam jakiegoś znawcy tematu. Jeśli orientujecie się w sprawdzonych usługach projektowania wnetrz w Warszawie, dajcie znać. Z góry bardzo dziękuję.

Andziaaan

Posty: 3

 
To link do faktycznie sprawdzonej firmy http://prostudio.pl. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do projektu, jaki stworzyli projektanci wnętrz. Nie było bezproblemowo odnaleźć kogoś, kto był w Warszawie tak elastyczny wobec mojego dość mocno okrojonego budżetu :D Faktycznie polecam.

humer56

Posty: 8

 
Najbardziej martwi mnie cena. Mam nadzieję, że te usługi nie pochłoną mi całego budżetu przeznaczonego na lokal. Słyszałem, że projektanci wnętrz w Warszawie są jednak drodzy.

krotos34

Posty: 5

 
Po pierwszym etapie prac projektowych z reguły wiele się zmienia :) U nas w ogóle zmieniła się aranżacja. Nie bardzo spodobała nam się na wizualizacji. Ale fajnie, bo trafiliśmy na elastycznych projektantów wnetrz z Warszawy.

Sarever

Posty: 18

 
Dają ci wykaz materiałów i mebli. Nie musisz się zgadzać. Możesz poprosić o zmianę, jak będziesz uważać, że jest za drogo. Tak czy inaczej usługi architekta wnetrz w Warszawie są jak najbardziej opłacalne.

jumju

Posty: 4

 
Projektanci wnetrz mają wyborne sposoby. Myślę, że zrobią ci fajny projekt. U mnie chodziło o niezwykle drobne mieszkanie i udało się. Nie ma to jak zwrócić się o pomoc do specjalistów z Warszawy.

TomekK

Posty: 11

 
Też czekam na namiary na architekta wnętrz z Warszawy, który nie jest drogi. Oczywiście zależy mi na w pełni fachowych usługach. Jak myślicie, czy projekt połączenie salonu z kuchnią i jadalnią to aranżacja wymagająca? Nie wiem, z którym kosztem musiałbym się tu liczyć.

dzastinn

Posty: 4

 
O widzę, że wątek wciąż aktualny. Sama zastanawiam się, czy uda mi się odszukać architekta wnętrz w Warszawie, który ma jeszcze wolne terminy na ten rok :D Dzwoniłam do dwóch i niestety :(

reklamos

Posty: 3