Poszukuję zegar z ramką, jaka strona ?

Poszukuję zegar z ramką, jaka strona ?

Witajcie Kochane :*

Mojej siostrze urodził się synek tydzień temu. Tomeczek jest duży i zdrowy, dlatego siostra prędko chce zrobić chrzciny, A ja jestem matką chrzestną. Pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło i nie wiem co zakupić oprócz medalika, który chyba się kupuje zawsze.

Doradźcie laseczki :(

anex

Posty: 16

 
Kup ramkę na fotografie, albo taki zestaw ramek. Ja ostatnio nabyłam tutaj multiframe.eu taki zegar na ścianę, który jest poprostu uroczy, ładnie wykonany jak od artysty :P oni tam na tej stronce też mają ramki normalne i takie podwójne i takie jakby obrazy ze swoich zdjęć możesz zrobić. Należałoby sprawdzić mają naprawdę mnóstwo produktów.

EKO-Chatka

Posty: 16

 
Nie no zawsze ktoś kto ma kłopot z prezentami :O ej no rusz głową. Jak dla mnie możesz kupić nawet ramkę na zdjęcia. Moja babcia ostatnio nabyła to mojemu bratu na prezent na wesele. Oni się cieszyli, babcia też więc chyba git, nie?

Jasio

Posty: 18

 
Myśmy z braten zakupili ramkę z multiframe, osobiście myślałem, że będzie drożej bowiem to taki wypas taki wiatraczek zakupiliśmy co można podpisać zdjęcia jak się komu podoba i ponad 10 fotek wchodzi. Daliśmy mniej niż stówkę z przesyłką kurierem, bowiem się nam spieszyło, doszło na czas i aktualnie fajnie to wygląda :P

borek149

Posty: 20

 
Jakoś pomysłów mi brak, kurcze. Mój tata jak robił upominek dla klienta takiego co wiele u niego kupuje to mu dał taki zegar ze zdjęciami i tam były zdjęcia firmy, logo i ich wspólne zdjęcia jak sobie ręce podają i ten konsument się radował.

lukashb

Posty: 19

 
Moja firma niedawno, na swoje 3cie urodziny miała upominek dla pracownika w postaci takiej ładnej ramki dla fotografie, czarna rama taka zdobiona z kwiatami. Szef powiedział, iż się nie obrazi jak nie wstawimy tak fotografie firmowego :P to była taka fajna, zgrabna ramka, iż szło to położyć i powiesić, więc może takie coś?

Darjusa

Posty: 12

 
Kurcze to masz problem... L nie wiem co tu wymyślić, sama nie wiem co bym zrobiła w takim momencie. A może się mamy spytaj? Moja zawsze doradzi coś w takim momencie – w końcu ma więcej doświadczenia J Pozdrawiam i trzymaj się cieplutko!

Jasioneczek

Posty: 13

 
W moim mieście jest taki ładny sklepik i tam można otrzymać ramki na fotografie J więcwedług mnie możesz coś takiego nabyć. To które tam zdjęcie wsadzisz to już twój wybór, natomiast ogólnie te ramki co aktualnie robią to nie te co kiedyś, aktualnie jest o sporo większy wybór i pewno znajdziesz coś odlotowego!

snake7

Posty: 13

 
Jak nie masz gigantycznego budżetu to ja polecam to http://multiframe.eu/36-zegar-z-ramkami mają olbrzymi wybór i ceny też są spoko. Generalnie ja miecha temu miałem ten sam problem, i nabyłem taką ramkę na 5 zdjęć i wyszło cacy, więc mogę polecić jakby co.

Smerfik

Posty: 17