Galeria obrazów, jaki sklep ?

Galeria obrazów, jaki sklep ?

Niedługo mam swój ślub. Myślałam o pamiątkach. Co sądzicie o portretach ślubnych, takich ze zdjęcia, czy dobrze wychodzą, gdzie można taki zamówić?

franek_00

Posty: 5

 
Akurat też zamawiałam portret olejny u pana Zbigniewa i popieram, że to wielki mistrz. Wahałam się czy w ogóle zamówić taki portret, ale dobrze zrobiłam. Wszystkim moim gościom się podoba, a ja jestem z niego dumna. Polecam z całego serca.

Lupusx

Posty: 10

 
Mało kto z nas na co dzień zajmujących się pracą wchodzi na strony internetowe galerii, a tym bardziej odwiedza tradycyjne galerie. Wielka szkoda, bo jakoś ostatnio zaczęłam interesować się obrazami olejnymi i teraz wiem, ile straciłam nie uczestnicząc w takim życiu. Teraz nadrabiam stracony czas również kupując dzieła, które niezmiernie mi się spodobają.

Malinka Moja

Posty: 15

 
Kochani jeśli szukacie obrazów olejnych na sprzedaż to proponuję szukać w profesjonalnie prowadzonych galeriach. Sama natknęłam się dziwna aukcję i dobrze, że chociaż nie straciłam pieniędzy, ale obraz niestety do mnie nie dotarł. Lepiej nawet drożej kupić, ale w pełni bezpiecznie.

dubuś23

Posty: 9

 
Kiedyś nie niesłychanie interesowała mnie sztuka. Odkąd mam swoje mieszkanie gustują w obrazach olejnych i zapełniają moje ściany nie tylko w salonie. Nie wyobrażam sobie, by mogło być inaczej. Dlatego wszystkim, którzy nie mają pomysłu na design w mieszkaniu proponuję sztukę, jest ponadczasowa i zawsze modna.

wigry00

Posty: 5

 
Tutaj macie portrety na zamówienie po prostu dobre, genialne https://www.oprawiamyobrazy.pl/strona/portrety-na-zamowienie. Na stronie można zobaczyć efekt końcowy, bowiem są umieszczone również zdjecia.

Kasia

Posty: 14

 
Jeżeli chodzi akurat o tę galerię sztuki, to ubezpieczają transport obrazów. To dobre rozwiązanie. Poza tym obrazy są zabezpieczona, doskonale opakowane i widać, że galeria dba o swoich klientów. Mam nadzieję, że spodobają się wam obrazy tych artystów. U mnie w domu wisi już takich kilka. Jestem z nich dumna i zadowolona z każdej transakcji.

TomekK

Posty: 10

 
Kocham obrazy olejne. W moim domu jest ich tak dużo, że już ich nawet nie liczę. Rzeczywiście posiadają duszę i coś w nich jest co nas przyciąga. Mam kilku ulubionych artystów i nie skaczę z kwiatka na kwiatek:) Polecam odwiedzać galerię, świetny relaks dla psychiki.

sonicsquad

Posty: 15

 
Jeśli chce się wypełnić salon obrazami, którąś ze ścian, to polecam obrazy olejne. Efekt powala na kolana. Taki kolaż z obrazów nawet różnych wielkości jest po prostu cudowny.

czartoryski

Posty: 8

 
U mnie też spoko. Jeśli chodzi o portrety ślubne to najlepiej zlecić je panu Zbigniewowi. To mistrz od tych spraw. Mój portret wyszedł mu wspaniale, zatem polecam. Na stronie macie mnóstwo przykładowych prac.

Kitas

Posty: 8