Galeria obrazów w Łódzi - POMOCY!!!

Galeria obrazów w Łódzi - POMOCY!!!

Mam nadzieję, że polecicie mi jakąś sprawdzoną galerię sztuki, gdzie można też nabyć dzieła:) Pozdrawiam.

Laleczka

Posty: 8

 
Jakoś nie miałam okazji odwiedzić tej galerii. Lecz na stronie internetowej przeglądałam obrazy olejne i widać, że tu w Łodzi działają sami profesjonaliści. Niesłychanie fajnie, że ceny mają znośne. Chyba zdecyduję się na taki właśnie prezent dla rodziców na ich rocznicę wesela.

Michaś

Posty: 8

 
Mnie też wydaje się, że zakupu obrazów najlepiej dokonywać w galerii sztuki. Można przez jakieś serwisy, ale to nic sprawdzonego i pewnego. W końcu mówimy o większych pieniądzach. Osobiście bałbym się kupować z nieznanego źródła, dlatego preferuję galerie. Z ostatniego takiego zakupu jestem mega zadowolony.

Strzała

Posty: 9

 
Tutaj macie portrety na zamówienie, które maluje wyborny malarz Zbigniew Kopania. Poczytajcie sobie o nim, jak go nie znacie. Ja polecam. To link do galerii http://www.galeria-mad.pl.

VamnHopeHom

Posty: 12

 
Czy pan Zbigniew Kopania to ten sam, który wykonywał portrety sarmackie do Pana Tadeusza Wajdy? Jeżeli tak to zamawiam portret z zamkniętymi oczami. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Dr-House

Posty: 20

 
Widać, że muszę się przyznać, bo należę do osób, jakie nie chodzą ani do kościoła ani do galerii sztuki:) Trzeba to zmienić. Odwiedziłam stronkę, jaką polecacie. Doskonała sprawa. Poniektóre dzieła mogłyby spokojnie wisieć w moim salonie.

Klakier

Posty: 7

 
Zbigniew Kopania jak dla mnie jest najlepszym artystą współczesnym. Sami przekonajcie się śledząc jego dzieła w galerii. Podoba mi się jego styl i mam nadzieję, że sami docenicie jego talent.

szmitt56

Posty: 13