Sklep z fototapetami

Sklep z fototapetami

Kochani, kupował ktoś ostatnio fototapetę do domu? Gdzie udało wam się dobra ciekawy motyw? Jak z montażem, można sobie było poradzić we własnym zakresie, czy jednak jakiegoś tapeciarza trzeba było wołać?

Zdzichu

Posty: 5

 
W sumie to kiedyś miałam pomysł na fototapetę w salonie nawet sobie znalazłam taką ilustrację pokazującą naturalne drewno ale mąż się nie zgodził....niestety ale w małżeństwie trzeba iść na ustępstwa. :P

serbuś

Posty: 8

 
Te nowoczesne fototapety są z naturalnej flizeliny która sobie radzi dobrze i z wodą i z oddychaniem z tego co wiem. Ogólnie teraz robią tapety z różnych tworzyw, tańszych i droższych można coś dobrać komfortowego trwałego i bezpiecznego.

joasia

Posty: 10

 
Jest na stronie http://fototap.pl bardzo dobry sprzedawca fototapet – z tego co widzę głównie są to polskie produkcje. Kupiłem u nich jeden motyw do sypialni a drugi do pokoju dziennego. Szybki montaż, instrukcję mają tak obrazkowo objaśnioną że dziecko by sobie poradziło ze sklejeniem tapety.

Różyczka

Posty: 5

 
Różne można znaleźć fototapety jeśli chodzi o standard samego materiału i nadruku. Trzeba być ostrożnym żeby nie przepłacić za coś o wątpliwej jakości.

Trener

Posty: 14

 
Samo przyklejenie fototapety to nie jest trudna sprawa ale trzeba wczęsniej pamiętać o tym żeby samą ścianę przygotować, oczyścić i tak dalej.

miasto13

Posty: 10

 
Można teraz naprawdę sobie wyszukać bardzo ładne motywy fototapet to już to co kiedyś że było raptem dostępnych kilka wzorów.

klimner56

Posty: 6